pat-Warning: Template 'atrakcja_plik' does not exist.
Akademia Wina Regionalnego i Zabawa z Winem Regionalnym - Hotel Sarmata , Sandomierz - Konferencje.pl

Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Akademia Wina Regionalnego i Zabawa z Winem Regionalnym

Atrakcja dodana przez:

Hotel Sarmata

Miejsce świadczenia:
ul. Zawichojska 2
27-600 Sandomierz
woj. świętokrzyskie
Kontakt:
Telefon: 15 , 833 , 47 , 00
Fax: 15 , 833 , 47 , 01
E-mail :
www: http://www.hotelsarmata.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


"Regionalne Wine Cassino" i Akademia Wina Regionalnego to atrakcje dla gości biznesowych i grup konferencyjnych. Osoby odwiedzające Sandomierz mogą przekonać się, jak ciekawym produktem są regionalne wina ziemi sandomierskiej.

 

W wersji regionalnej uczestnicy próbują win z winnic położonych na terenie powiatu sandomierskiego. Jest to Winnica Sandomierska (www.winnicasandomierska.pl) oraz Winnica Płochockich (winnicaplochockich.pl). W ramach „blind castingu” do czarnych kieliszków nalewamy białe, różowe i czerwone wina z okolic Sandomierza. Są to jakościowe wina gronowe. Uczestnicy mają możliwość analizy węchowej, a potem smakowej win regionalnych.
Drugim stołem do gry jest „stół zapachowy”. Standardowo jest to aroma bar z szeroką pulą zapachów. Do gry w wersji regionalnej została przygotowana osobna plansza na której są obrazki (owoców, przetworów spożywczych), których zapachy są typowe dla naszych lokalnych win. Ponadto w przypadku dużej grupy posiadamy trzeci stół – z planszą na której są podane nazwy szczepów.
Degustację prowadzi firma Willa Win z Lublina.
Wprowadzona zostanie również oferta degustacyjna win z najlepszych polskich winnic.

 


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: