Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blenders

Atrakcja dodana przez:

Music Zone

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Skrytka Pocztowa 66
17 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 753 02 44
Fax: 22 753 02 01
E-mail :
Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Zespół BLENDERS powstał w 1991 roku w Gdańsku. Mają na swoim koncie 4 albumy, setki tysięcy sprzedanych płyt oraz hity należące już do kanonu polskiej muzyki rockowej.
Zadebiutowali w 1994 r. i szybko dołączyli do czołówki gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zespół zaproponował energetyczną, pozytywną mieszankę funku i rocka, przełamując wszelkie schematy polskiej muzyki rozrywkowej. Płyty "Fankomat" i "Fankofil" odniosły spektakularny sukces, a utwory takie jak "Ciągnik", "Owca", "Czuję, że ja muszę", "Biribomba", "Punkt G", "Ona jest tu" przez długie miesiące królowały na listach przebojów.
Sama nazwa zespołu BLENDERS wskazuje na duża rozpiętość muzyczną ich repertuaru. Muzycy z zapałem mieszają gatunki, wykorzystując w swojej twórczości zarówno pop, rock jak i funky. W efekcie tej wybuchowej mieszanki powstaje oryginalny i rozpoznawalny styl BLENDERS.
Po ośmiu latach zespół powraca na scenę w pierwotnym składzie i właśnie kończy pracę nad nową płytą. Czego możemy się po niej spodziewać? Nowej dawki pozytywnej funkowej energii i poczucia humoru tak charakterystycznego dla BLENDERS. Jest też niespodzianka dla fanów i słuchaczy. Glenn Meyer powraca jako wokalista!
Obecnie promowany jest najnowszy singiel zespołu - "KASIA". Utwór wziął udział w sierpniowym konkursie Sopot Hit Festiwal 2009. Teledysk promujący piosenkę został wyróżniony nagrodą jury na tegorocznym Yach Film Festiwal.
Zespół BLENDERS ponadto uczestniczył w Przystanku Woodstock 2009. Ich występ przed 400 000 publicznością potwierdził tylko, że muzycy cieszą się nieprzemijającą popularnością.
Koncerty zespołu BLENDERS to rockowe widowiska pełne pozytywnej energii i poczucia humoru. Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych.
Czas trwania koncertu to 80 minut.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: