Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Danzel

Atrakcja dodana przez:

Music Zone

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Skrytka Pocztowa 66
17 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 753 02 44
Fax: 22 753 02 01
E-mail :
Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Ten utalentowany wokalista reprezentuje muzyczną mieszankę stylów dance i pop. Jego utwory cieszą się niezwykłą popularnością i z miejsca stają się hitami klubów i stacji radiowych. W 2003 roku Danzel zadebiutował utworem: "Pump It Up", który błyskawicznie znalazł się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy. Również w Polsce utwór ten zyskał wielką popularność, porywając ludzi do wspólnej zabawy. Danzel jest laureatem belgijskiej edycji Idola z 2003 roku. Ma na swoim koncie trzy wydane płyty, z których pochodzą utwory: "Put Your Hands Up n the Air", "You Spin Me Round", "Pump It Up". Ostatni album artysty również cieszy się wielką popularnością, a utwory takie jak "My Arms Keep Missing You" i "Clap your hands", znane są w całej Europie. W roku 2006 na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS Danzel zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy Zagraniczny Artysta. W tym samym roku wziął udział w Polskich eliminacjach do Eurowizji. W roku 2007 występował w cyklu koncertów "Hity na czasie", transmitowanych w TVP2, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów zagranicznych w Polsce. Obecnie promowany jest najnowszy singiel Danzela, "What Is Life" z albumu "Unlocked", do którego teledysk został nakręcony w Rzeszowie. Płyty Danzela wydawane są w wielu krajach Europy m.in. Belgii, Niemczech, Holandii, Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach i Polsce. Jako bezpośredni polski management Danzela oferujemy Państwu jedyne i niepowtarzalne show koncertowe Artysty, grane na żywo z udziałem najlepszych polskich muzyków oraz zawodowych tancerzy - DANZEL LIVE TOUR 2010. Gwarantujemy zapierającą dech oprawę koncertu, na którą składają się pokazy choreograficzne i akrobatyczne. Danzel z powodzeniem występuje na dużych koncertach plenerowych, jak również na kameralnych imprezach klubowych, zawsze robią wielkie wrażenie na publiczności i zapewniając jej doskonała zabawę.

Artysta, poza swoim własnym repertuarem, popularnym wśród młodzieży, wykonuje również znane na całym świecie przeboje z lat 80 i 90-tych, które z pewnością rozgrzeją starsze pokolenie.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: