Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dinner In The Sky

Atrakcja dodana przez:

Dinner in the Sky by Total Events Sp. z o. o.

Region: Ziemia Łódzka
Miejsce świadczenia:
ul. Zeligowskiego 8/10
90-753 Łódź
woj. łódzkie
Kontakt:
Telefon: 72 005 05 05

E-mail :
www: http://www.totalevents.pl/

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Dinner In The Sky organizowany przez firmę Total Events jest unikalnym wydarzeniem adresowanym do każdego, kto chce zmienić zwykły posiłek lub spotkanie w magiczną chwilę, która wywrze niesamowite wrażenie na Twoich gościach!

Zjedz śniadanie w chmurach, lunch w chmurach, pij koktaile w chmurach, spotykaj się w chmurach, serfuj po internecie na wysokościach… nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni.

Dinner In The Sky odbywa się przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów nad ziemią. Całe wydarzenie nadzorują i przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Benji Fun, nasz partner, jest światowym liderem w tego typu wydarzeniach.

Dinner In The Sky jest serwowany w trakcie 8 godzinnych sesji. Może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Dinner In The Sky zapewnia jednorazowo 22 miejsca przy stole w trakcie jednej sesji oraz troje członków obsługi po środku(kucharz, kelner, wodzirej). Dla przykładu: jeżeli założymy, że w ciągu godziny możliwe są dwie sesje, to w czasie jednej imprezy w obiedze może wziąć udział ponad 350 osób lub tylko 22, jeżeli jest to ekskluzywna impreza dla VIPów.

Dinner In The Sky jest wydarzeniem, które może mieć miejsce dosłownie wszędzie(pole golfowe, zamek, winiarnia, zabytkowa posiadłość, tor wyścigowy), jeżli tylko dostępna jest powierzchnia o ok. 500 m² i jest możliwość jej zabezpieczenia. Oczywiście zgoda właściciela jest wymagana,

Dinner In The Sky może również wykorzystywać drugi dźwig z platformą(lub więcej) na tej samej wysokości, do celów rozrywkowych dostarczając muzykę lub do prezentacji(np. samochodu).

Dinner In The Sky oferuje wyjątkowy sposób na prezentację loga klientów na bannerze umieszczonym tuż pod platformą. Banner może zostać dowolnie wybrany przez klienta.

Dinner In The Sky jest produktem firmy Total Events. Nasze zasady można streścić w dwóch słowach: Wyjątkowość i Bezpieczeństwo.
Chcemy dostarczać naszym klientom niesamowitych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z niemiecką normą DIN 4112. Produkty zbudowane zostały w Belgii pod kontrolą Rheinland TÜV.

Nasze dążenie do zapewnienie bezpieczeństwa jest pewnie jedną z przyczyn, z powodu których Dinner In The Sky jest przygotowywany w ponad 15 krajach i posiada oficjalne certyfikaty najbardziej wymagających gospodarek takich jak: US, Canada, Australia, South-Africa...


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: