Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Emilian Kamiński

Atrakcja dodana przez:

Impresariat Artystyczny

Miejsce świadczenia:
Kontakt:
Telefon: 60 255 24 00

E-mail :
www: http://ImpresariatArtystyczny.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Świat teatru skrywa wiele tajemnic zarówno wzruszających jak i zabawnych. Przez 90 minut Emilian Kamiński – aktor, autor i reżyser przybliża widzom sekrety drugiej strony teatru. Autentyczne anegdoty z życia teatru, zabawne sytuacje podczas przedstawień i kawały robione sobie przez aktorów, przewijają się na przemian z wzruszającymi piosenkami z repertuaru Francuskich i Rosyjskich bardów. Recital nie jest zwykłą opowieścią, przez chwile każdy będzie mógł poczuć się aktorem, reżyserem lub dramaturgiem.
Jest to autorski recital Aktora, z bawiącymi do łez skeczami i piosenkami, a jednocześnie wyraźnym, już całkiem poważnym przesłaniem. Kamiński czy cofa się w czasie, czy ukazuje współczesne realia - robi to w sposób genialny. Aktor urzeka Publiczność m. in. niesamowitą umiejętnością prowadzenia dialogu między dwoma granymi przez siebie postaciami.
Oferujemy programy recitalowe i teatralne (komediowe).


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: