Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golf - Driving Range Zalesie

Atrakcja dodana przez:

Folwark Zalesie

Miejsce świadczenia:
ul. Grajów 150
32-020 Wieliczka
woj. dolnośląskie
Kontakt:
Telefon: 12 , 27 12 893
Fax: 12 , 27 13 714
E-mail :
www: http://www.folwarkzalesie.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


 olwark Zalesie otwiera przed Państwem możliwość gry w golfa na pięknie usytuowanym naturalnympolu golfowym, znajdującym się bezpośrednio na naszym terenie, nieopodal budynków hotelowo-restauracyjnych. Pole ze wszystkich stron otoczone jest przez las. Dojście odbywa się 100- metrową dróżką przez romantyczny stary sad. Jest to idealne miejsce dla osób grających po raz pierwszy i początkujących, ale także dla zaawansowanych graczy, pragnących udoskonalić swoją technikę.

Driving Range Zalesie składa się z dziesięciu stanowisk strzelniczych oraz kolejnych stanowisk już w obrębie samego pola. Wymiary powierzchni golfowej to 4 hektary.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu zajęcia z profesjonalnym instruktorem gry w golfa.

Zajęcia te gwarantują świetną zabawę i możliwość zdobycia nowych umiejętności dla osób w każdym wieku. Sport ten z uwagi na wciąż ograniczoną dostępność w Polsce stanowi dużą atrakcję i jest wspaniałym urozmaiceniem programu dla uczestników szkoleń, konferencji czy imprez firmowych.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: