Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hubert Urbański

Atrakcja dodana przez:

Impresariat Artystyczny Katjusza

Region: Lubelszczyzna
Miejsce świadczenia:
ul. ul. Łokietka 47d/24
81-736 Sopot
woj. pomorskie
Kontakt:
Telefon: 60 080 09 20
Fax: 58 710 97 07
E-mail :
www: http://www.katjusza.com

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Hubert Urbański piętnaście lat temu związał się z radiem (Radio Zet, Radio Kolor, Tok FM).
Pracował dla TVP1 ("Antena"), Polsat ("Piramida"), a od dziesięciu lat nieprzerwanie dla TVN ("Jestem, jaki jestem", "Wyprawa Robinson", "Dla ciebie wszystko", "Taniec z gwiazdami", "Milionerzy").

Przez ten również czas Hubert prowadził dziesiątki zamkniętych eventów i imprez okolicznościowych dla wielu renomowanych firm polskich
i zagranicznych.

Jedni nie bez przekąsu mówią o nim: "sztywniak w garniturze". Inni podziwiają za dobre maniery i znakomity gust. Jedno zaś nie ulega wątpliwościom - to od prawie dekady jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych nad Wisłą. "Słowa "porażka" nie ma w moim życiu" - przyznaje. Jakim go nie znamy? Hubert Kirył Urbański przyszedł na świat 23 marca 1966 roku w Warszawie. Drugie imię dostał w spadku po dziadku Bułgarze. Jego mama - również pochodząca z kraju o stolicą w Sofii - była wychowana w rodzinie, gdzie dobre maniery były w cenie: uczyła się kindersztuby podczas posiłków, z tomami encyklopedii pod pachami. Nic więc dziwnego, że jej potomek wyrósł na człowieka ułożonego i ze wszech miar eleganckiego. Takiego bowiem go poznaliśmy z telewizji: dżentelmen w garniturze - mówili co niektórzy. Z czasem jednak prezenter pokazał, że potrafi też wyjść z garnituru i dobrze dobie radzić w ekstremalnych warunkach. Co jednak niezmienne - zawsze z klasą.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: