Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Jacek Kawalec

Atrakcja dodana przez:

Agencja MG Event Design

Region: Dolny Śląsk
Miejsce świadczenia:
ul. Gałeczki 50/ 4
41-500 Chorzów
woj. śląskie
Kontakt:
Telefon: 32 , 24 73 077
Fax: 32 , 24 73 077
E-mail :
www: http://www.konferansjerbooking.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Wrodzony wdzięk i luz w obcowaniu z publicznością oraz szereg niekonwencjonalnych żartów w połączeniu ze znakomicie dobraną piosenką daje konferansjera, który nie ogranicza się do sztampowej konferansjerki. Prowadzi wysoce prestiżowe imprezy (wielokrotnie ,,Mis Polski", imprezy w Sali Kongresowej, w Katowickim Spodku) jak i mniejsze, kameralne spotkania.
Popularność zdobył ,,Randką w Ciemno", wystąpił też w Tańcu z Gwiazdami".

- Prezenter
W latach 1992-98 prowadząc ,,Randka w Ciemno" był filarem jednego pierwszych tego rodzaju sukcesów komercyjnych w polskiej telewizji. Kilkakrotnie prowadził konkursy Miss Polski i Miss Polonia. Posiada duże doświadczenie estradowe i łatwość nawiązywania kontaktów z widownią, zdobyte przy prowadzeniu kilkuset różnego rodzaju imprez, od kameralnych spotkań w małych salach po imprezy w takich obiektach jak Sala Kongresowa, Katowicki Spodek, czy duże stadiony sportowe.
2003- ,,Zwariowana Planeta" dla telewizji Polsat
Jako konferansjer nie ogranicza się nigdy do sztampowej ,,konferansjerki". Prowadzenie imprezy zawsze urozmaica elementami kabaretowymi i wokalnymi.
Wystąpił też w VI edycji ,, Tańca z Gwiazdami".
- Aktor
Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi ( 1984 )
Występował na wielu scenach warszawskich  ( Teatr Dramatyczny, Komedia, Teatr Ochoty, Kameralny, Teatr na Woli, Syrena, Nowy, Bajka, Kapitol, Teatr Kamienica, Emiliana Kamińskiego )
Od 1987 związany z Teatrem Polskim w Warszawie.
 


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: