Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kombii

Atrakcja dodana przez:

Music Zone

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Skrytka Pocztowa 66
17 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: (22) 753-02-44
Fax: (22) 753-02-01
E-mail :
Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


KOMBII to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Zespół koncertuje i wydaje płyty już od 30 lat, wciąż odnosząc sukcesy i niezmiennie ciesząc się uznaniem fanów.

Frontmanami zespołu są Grzegorz Skawiński (wielokrotnie okrzyknięty najlepszym gitarzystą w Polsce) oraz Waldemar Tkaczyk (najlepszy gitarzysta basowy w kraju).

Zespół KOMBII ma na swoim koncie kilkadziesiąt wydawnictw muzycznych oraz ponad 5 mln sprzedanych płyt. Zagrali tysiące koncertów na całym świecie, dowodząc, że reprezentują twórczość o uniwersalnym, ponadczasowym przesłaniu. Nic zatem dziwnego, że koncerty KOMBII gromadzą całe rodziny - ich muzyka trafia zarówno do starszego, jak i młodszego pokolenia.

W 2003 roku zespół KOMBII powrócił na scenę muzyczną w wielkim stylu. W 2004 roku miała miejsce premiera płyty zatytułowanej "c.d.". Muzycy nie zawiedli fanów, prezentując zupełnie nowe przeboje - album sprzedał się w ponad 200 tys. egzemplarzy.

Wydany w 2007 roku album "Ślad" cieszył się równie dużą popularnością i osiągnął status podwójnej diamentowej płyty. W 2008 roku zespół KOMBII wydał album pt. "D.A.N.C.E", zawierający remiksy ich największych przebojów. Tym sposobem zespół zyskał całą rzeszę nowych słuchaczy pośród młodego pokolenia, a sam album - status złotej płyty.

Koncerty KOMBII to niezapomniane show, łączące fanów w
każdym wieku; nowoczesne, lecz nie odcinające się od przeszłości. Nowe aranżacje i wzbogacone brzmienia uzupełnione są pokazami multimedialnymi i atrakcjami pirotechnicznymi. To wszystko, w połączeniu ze świetną formą i energią muzyków tworzy prosty przepis na wspaniały koncert.

<
<

  • Drukuj
  • Poleć atrakcję