pat-Warning: Template 'atrakcja_plik' does not exist.
KRĘCIMY FILM - Akademia Przygoda , Lublin - Konferencje.pl

Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

KRĘCIMY FILM

Atrakcja dodana przez:

Akademia Przygoda

Region: Lubelszczyzna
Miejsce świadczenia:
ul. Wojciechowska 5a/4
20-704 Lublin
woj. lubelskie
Kontakt:
Telefon: 81 444 44 55
Fax: 81 441 50 00
E-mail :
www: http://www.akademia-przygoda.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:Plan filmowy można zaaranżować wszędzie. Stwierdzenie to dobitnie potwierdza dorobek światowej kinematografii, jak również nasze dotychczasowe doświadczenia. Jeżeli do pracy zaprzęgniemy niczym nie poskromioną wyobraźnię i konsekwentnie będziemy dążyć do osiągnięcia celu, niepotrzebne okażą się przestrzenie hal Hollywood i w zupełności wystarczy skromny hotelowy bar lub zwykła sala konferencyjna.

Metaforyczne ujęcie wartości korporacyjnych, własny autorski scenariusz oparty na dniu z życia firmy lub całkowicie abstrakcyjna wariacja na zadany temat to jedynie skromny przykład z bogatych możliwości stwarzanych przez nowoczesną technologię zapisu cyfrowego i znakomicie ją dopełniający czynnik ludzki czyli Was i nas.

Gratka dla tych, dla których X muza jest najważniejszą z muz, a sztukę filmową cenią sobie ponad wszystko. Marzenia, aby wcielić się w reżysera, scenarzystę czy gwiazdę ekranu nareszcie mają szansę się ziścić.
Pod czujnym okiem profesjonalistów i z ich pomocą nakręcicie prawdziwy videoclip lub jeśli ktoś woli mini etiudę filmową. Kto wie może ktoś odkryje w sobie talent filmowca i ruszy na podbój Hollywood – to się dopiero okaże.
Pewne jest tylko jedno: to będzie niezapomniana przygoda i niepowtarzalna okazja, aby wraz z koleżankami i kolegami stworzyć wspólnie nie tylko oryginalną pamiątkę z wyjazdu, ale również spojrzeć na siebie i swoich współpracowników z zupełnie nowej i nietuzinkowej perspektywy, zdobyć nowe doświadczenia, po to by spróbować je potem przenieść na płaszczyznę zawodową i twórczo wykorzystać.

Wiemy, że praca na planie, zarówno jako aktorzy, jak i reżyserzy czy operatorzy, stanowi znakomitą formę integracji. Wspólne tworzenie filmu, dyskusje, podejmowanie decyzji pozwala na wyzwolenie często ukrytych pokładów inwencji, zwłaszcza, że efektem jest profesjonalnie zmontowany film, a także premierowy pokaz, po którym odbywa się sesja feedbackowa, umożliwiająca omówienie efektów wspólnej pracy. Integracja tego typu może stanowić uzupełnienie typowych szkoleń, jak również być samodzielną atrakcją.


Zapewniamy:
* niezbędny sprzęt videofilmowy (kamery, statywy, nośniki)
* profesjonalne wsparcie techniczne (doradztwo)
* rekwizyty oraz kostiumy
* scenariusze pisane w uzgodnieniu z klientem
* pomoc na planie filmu
*profesjonalny montaż materiału
* premierowy pokaz powstałych filmów
*sesja feedbackowa po premierze

A po dniu zdjęciowym zapraszamy na uroczystą Galę Oskarową!


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: