Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kurs gotowania jednodniowy

Atrakcja dodana przez:

Kurt Scheller Academy Sp. z o.o.

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Międzynarodowa 68
03-922 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 626 80 92
Fax: 22 626 80 93
E-mail :
www: http://www.schelleracademy.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Jeżeli nie masz pomysłu jak spędzić wieczór, szukasz nietypowych form organizacji czasu wolnego, a może po prostu chciałbyś ugotować coś smacznego, klasycznego a zarazem niestandardowego? Przyjdź na jednodniowy kurs kulinarny do Akademii, a poznasz przepisy na konwencjonalne dania, ale  w nowej odsłonie!!

Kursy jednodniowe odbywają się w grupie od 2 do maksymalnie 16 osób. Cena kursu kształtuje się w granicach 200 zł za osobę i wliczone są w nią produkty spożywcze oraz napoje w dowolnej ilości. Zajęcia odbywają się przede wszystkim w poniedziałki (godzina 18:00), ale również w soboty (godzina 17:00) i niedziele (10:00). W trakcie kursu, który trwa od 3 do 4 godzin uczestnicy aktywnie, przy swoim stanowisku pracy, przygotowują potrawy przewidziane programie danego kursu.

Kursy jednodniowe wieńczy wręczenie certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w kursie oraz przepisów potraw przygotowanych na kursie, które z całą pewnością ułatwią gotowanie w domowym zaciszu!


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: