Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Maciej Pol

Atrakcja dodana przez:

Fabryka Artystyczna

Region: Pomorze
Miejsce świadczenia:
Kontakt:
Telefon: 91 311 73 63
Fax: 91 311 73 63
E-mail :
www: http://www.fabrykaartystyczna.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Na program składa się kilka dużych numerów takich jak :Przecięcie osoby na pół ,Przenikanie -dziewczyna przekłada iluzjoniście rękę przez tors a następnie przenika przez niego drugą stronę, Origami - asystentka zostaje zamknięta w skrzyni 40 na 40 cm. ,po chwili skrzynia zostaje przebita kosmicznymi mieczami. Asystentka w finale pojawia się w innym stroju,efekt ze śniegiem ,który Maciej wyczarowuje z rąk. W finale śnieg wypełnia całą scenę .Pokaz z zegarami - klasyczny numer nagrodzony na wielu międzynarodowych festiwalach sztuki iluzji . W rękach iluzjonisty ukazują się niezliczone ilości zegarów , które dzwonią , grają różne melodie. W finale pojawiają się dwa olbrzymich rozmiarów zegary.Maciej Pol jest jedynym wykonawcą w Polsce wykonującym tego typu manipulacje ,są to najtrudniejsze efekty uzyskiwane dzięki sprawnym dłonią iluzjonisty.
Pomiędzy dużymi efektami Maciej Pol zaprasza na scenę osoby z publiczności , wspólnie z nimi wykonuje mniejsze tricki, których zabawne zakończenia wywołują entuzjastyczną reakcję publiczności.Nowoczesna oprawa muzyczna, ruch sceniczny i odpowiednio zaprojektowane kostiumy sprawiają ,że jest to pokaz na najwyższym poziomie i trafia do szerokiego grona odbiorców.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: