Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Marcin Daniec

Atrakcja dodana przez:

Impresariat Artystyczny Katjusza

Region: Pomorze
Miejsce świadczenia:
ul. ul. Łokietka 47d/24
81-736 Sopot
woj. pomorskie
Kontakt:
Telefon: 60 080 09 20
Fax: 58 710 97 07
E-mail :
www: http://www.katjusza.com

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


W 1984 wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret "Takich Dwóch". Od 1986 pracował w Krakowie w Akademickim Centrum Kultury "Alma-Art", a następnie współpracował z kabaretami "Wały Jagiellońskie" i "Pod Egidą". Od 1994 występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w 2. programie TVP. Potrafi fenomenalnie wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Na scenie umiejętnie zmienia się z Marcinka w zagorzałego kibica, wywołując uśmiech i łzy radości u widzów. W swoich skeczach wiele uwagi poświęca temu co dzieje się wokół przeciętnych obywateli.
Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia: Pan Ignacy - w płaszczyku z darów, okularach z ubezpieczalni, sympatyczny, zagubiony szary obywatel z własną filozofią życiową; Waldemar K. - rokujący nadzieję na resocjalizację cwaniaczek po "ośrodku rehabilitacji"; Marcinek - duże dziecko; Góral - z charakterystyczną swadą, z lekką nutą refleksji punktujący rzeczywistość gazda.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: