Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Miasteczko Westernowe

Atrakcja dodana przez:

Miasteczko Westernowe Mrongoville Sp. z o.o.

Region: Mazury
Miejsce świadczenia:
ul. Młynowa 50
11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt:
Telefon: 66 954 18 88

E-mail :
www: http://www.mrongoville.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


W Miasteczku Westernowym Mrongoville czeka na Państwa szereg atrakcji rodem z Dzikiego Zachodu, które zapewnią niezapomniane wspomnienia.

Organizujemy imprezy integracyjne o podwyższonym poziomie adrenaliny, zabawy i okolicznościowe przyjęcia z muzyką country oraz „taneczną”, dopasowaną do gustów uczestników. Mrongoville to szczególne miejsce, pełne atrakcji i niezapomnianych przeżyć dla całej rodziny. Miejsce, w którym konferencje, spotkania firmowe i imprezy integracyjne mają niespotykany charakter, kojąco wpływający na zmęczone pracą umysły.

 

Oferujemy bogaty zestaw atrakcji:

  • pokazy artystyczne,
  • pokazy kaskaderskie,
  • nauka tańca country,
  • pokazy jazdy dzygitowej i tresura koni,
  • Rancho Farmera - przejażdżki konno i bryczką, park zwierząt,
  • wioska indiańska,
  • gry i zabawy,
  • strzelnica, kino,

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Dla spragnionych fanów kina westernowego w Miasteczku mamy kino, w którym kinomani mogą przenieść się na Dziki Zachód i poznać prawdziwy smak kowbojskiej przygody.

Natomiast smak kowbojskiej oraz meksykańskiej kuchni i wyśmienitych trunków oferują kucharze Saloon’u i Mexico Baru. Znakomita kuchnia Dzikiego Zachodu kusi każdego podróżnika zachodnich prerii i trafia w gust najbardziej wybrednych smakoszy.


Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, Dział Marketingu i Sprzedaży, z przyjemnością udzieli wszelkich niezbędnych informacji.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: