Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Olaf Lubaszenko

Atrakcja dodana przez:

ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

Region: Małopolska
Miejsce świadczenia:
ul. Racławicka 60
30-017 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
Telefon: 12 631 78 65
Fax: 12 631 78 65
E-mail :
www: http://www.albert-art.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


OLAF LUBASZENKO, dyplomowany aktor filmowy i teatralny, reżyser kultowych już filmów takich jak: "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" i "E=mc2", a także konferansjer z zamiłowania.

Urodził się 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz teologię w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Już jako czternastolatek zadebiutował na szklanym ekranie i nie rozstaje się z nim do dziś. Rezultat: jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Wystąpił w ponad pięćdziesięciu produkcjach m.in "Psy", "Kroll", "Demony wojny według Goi" czy "Zabić Sekala".

Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród m.in za najlepszego aktora, najlepszą rolę męską. Zapewne dzięki swobodzie nawiązywania kontaktów, jego ciętym, ale wywarzonym dowcipom zyskał uznanie publiczności zdobywając szereg nagród.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: