Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Miniatur

Atrakcja dodana przez:

Park Hotel Łysoń & SPA

Region: Małopolska
Miejsce świadczenia:
ul. Wadowicka 169a
34-120 Inwałd
woj. małopolskie
Kontakt:
Telefon: 33 875 74 00
Fax: 33 875 74 04
E-mail :
www: http://www.parkhotellyson.pl

Kategorie:
  Widok

  Opis atrakcji:


  Park Miniatur "Świat Marzeń" został otwarty w maju 2007r. Zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości Inwałd w województwie małopolskim, 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic.

  Park Miniatur to jedyne miejsce, w którym możliwa jest podróż dookoła świata w ciągu jednego dnia. Potrzebne jest tylko kilka minut by przekroczyć granicę. Cały świat zmieścił się na powierzchni 45.000 m2.

  Pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą turystów do kolejnych państw i ich cennych zabytków. W Parku Miniatur znajduje się ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynia Akropolu, Coloseum, Krzywa Wieża w Pizie, Bazylika św. Piotra, Statua Wolności, Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Ben, Sfinks, Biały Dom.

  Prawie wszystkie miniatury zostały zbudowane w skali 1:25. Zastosowanie jednej skali pozwala na porównanie wielkości poszczególnych obiektów.

   


  Poleć atrakcje:
  Napisz komentarz na Facebooku: