Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Paweł Dłużewski

Atrakcja dodana przez:

ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

Region: Małopolska
Miejsce świadczenia:
ul. Racławicka 60
30-017 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
Telefon: 12 631 78 65
Fax: 12 631 78 65
E-mail :
www: http://www.albert-art.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Występuje ze swoim recitalem dla publiczności. Pisze scenariusze i dialogi dla widowisk telewizyjnych (np. Wręczanie "Telekamer", Koncert Galowy "Teraz Polska"). Jego specjalnością są parodie znanych postaci życia politycznego, m.in. Lecha Wałęsy i Adama Michnika, a także komentatorów sportowych. Urodził się w Łodzi w 1953r. Trenował kolarstwo. W klubie SPOŁEM Łódź zdobywał tytuły Mistrza Polski. Przygodą życia były studia w warszawskiej AWF. Tutaj Paweł Dłużewski zakłada studencki kabaret "Pod Psem". Z grupą studentów dorabiają na planach filmowych jako kaskaderzy. W roku 1980 zaczął występować z własnymi tekstami w zawodowym kabarecie "ZAKR"-u obok takich znakomitości jak Jonasz Kofta, Jan Tadeusz Stanisławski, Janusz Gajos, Janusz Rewiński, Krzysztof Daukszewicz, Kazimierz Dziewoński. Po przerwie w stanie wojennym występuje w kabarecie telewizyjnym "Skauci Piwni". Od 1988 w kabarecie Pod Egidą. Równolegle prowadzi autorski show w TYP 1 "Kabaretowi Goście Pawła Dłużewskiego-Flirty z Figlami". Często gra w dwuosobowym zespole z Czarkiem Pazurą [USA, Kanada, Londyn].

W 2007 roku brał udział kabaretonach telewizyjnych:
# Kabareton w Opolu, TVP1
# Festiwal Kabaretu w Koszalinie, TVP2
# Gala "40-lecie Kabaretu Pod Egidą", TVP1
# Kabareton "Piotr Bałtroczuk zaprasza", POLSAT
# Liga Mistrzów Śmiechu, POLSAT
# "Fabryka Śmiechu", TVP2,
# "Wielki show w Małym Miecie", TVP2,
# "Na Stojaka", HBO. I inne...

Artysta mieszka w Milanówku, gdzie aktywnie udziela się w życiu społeczno-kulturalnym. Jest m.in. organizatorem charytatywnego Kabaretonu Milanowskiego, na który ściąga gwiazdy polskiego kabaretu.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: