Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pokazy Żonglerki Artystycznej

Atrakcja dodana przez:

Kamil Dziliński - Żonglerka Artystyczna

Region: Mierzeja Wislana
Miejsce świadczenia:
ul. Jana Pawła II 6/3
14-100 Ostróda
woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt:

E-mail :
www: http://www.dzielny.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


 

Szanowni Państwo

Nazywam się Kamil Dziliński i zajmuję się profesjonalnymi pokazami Żonglerki Artystycznej. Specjalizuję się w pokazach żonglerki kontaktowej, która polega na manipulacji kryształowymi kulami bez wyrzucania ich w powietrze. Jestem jedynym żonglerem który został półfinalistą pierwszej polskiej edycji programu MAM TALENT! Moje umiejętności miałem przyjemność przedstawiać min. takim klientom jak Discovery Channel, Philip Morris, Play, Ernst & Young, Impact, Sony Erricson oraz Skandia. Doświadczenie sceniczne zdobyłem występując min. na festiwalach w Pradze, Cork, Atenach, Berlinie, Dreźnie, Wrocławiu oraz Krakowie.

 

Moja aktualna oferta to:
- SPEKTAKLE -
Obydwa programy to trwające 30 minut widowisko na które składają się wysokiej klasy pokazy żonglerki artystycznej, interakcje z publicznością, przeplatane humorystycznymi ciekawostkami związanymi z tą dziedziną sztuki. W trakcie występów, na scenie pojawiają się min. kryształowe kule, świecące rekwizyty żonglerskie, maczugi oraz diabolo.
Magia Grawitacji
Magiczne widowisko w trakcie którego widzowie mają możliwość obejrzenia niespotykanych pokazów żonglerskich, zdających się łamać prawa grawitacji. Widzowie aktywnie biorą udział w pokazie i nie jeden wróci po nim wzbogacony w nowe umiejętności.W odróżnieniu od pokazów iluzjonistycznych, tutaj nie ma tajemnicy znajdującej się za rekwizytami, wybrani goście mogą przyjrzeć się im bliżej na scenie. Program ten jest wynikiem 6 letniego doświadczenia zdobytego podczas pokazów na scenach polskich oraz zagranicznych min. w Cork, Atenach, Dreźnie, Pradze, Berlinie oraz większości większych polskich miast.
dr Acrylicstein
Show obrazuje perypetie szalonego naukowca hobbysty, który w swoich eksperymentach próbuje odkryć nowe formy żonglerki. Niestety, nie wszystkie doświadczenia idą do końca po jego mysli. Niekonwencjonalne pomysły Acrylicsteina tworzą kabaretowy obraz zmagań z własnym sobą oraz nieugiętymi prawami grawitacji. Czy jego wierny sługa na pewno okaże się pomocny? Jakie tajemnice kryje laboratorium? Gdzie leży granica między szalonym geniuszem a bezdenną głupotą?
- ETIUDY -
Krótkie formy sceniczne, przeznaczone głównie na uroczyste otwarcia, wszelakiego rodzaju gale, eventy itp.
Żonglerka kontaktowa -  jedna z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji obiektami bez wyrzucania ich w powietrze. Do pokazów wykorzystuję kryształowe kule, którymi manipuluję w dłoniach, toczę po rekach, tułowiu oraz głowie, tworząc unikalne obrazy. Potrafię ułożyć formacje nawet z 8 kul naraz, a kulminacyjny pokaz z jedną kulą wydaje się wykraczać poza prawa grawitacji.
Lightshow - pokazy żonglerki z wykorzystaniem programowalnego sprzętu żonglerskiego, który dzięki wbudowanym diodom LED może świecić dowolnym kolorem. Daje to możliwość zaprogramowania rekwizytów w taki sposób, aby świecił, migał i zmieniał kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. Pokaz można dopasować do potrzeb klienta, stylistycznie oraz wizualnie, wykorzystując kolory reprezentujące firmę.
Żonglerka Klasyczna - pokazy żonglerki klasycznej to eleganckie i oryginalne  wypełnienie części artystycznej każdego eventu. Pokazy z wykorzystaniem takich rekwizytów jak piłki, maczugi, diabolo czy kapelusze żonglerskie.
Animacje oraz warsztaty - Jest to oferta przeznaczona na animowanie klientów w trakcie targów, akcji promocyjnych, otwarć domów handlowych i itp. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, mam możliwość każdemu klientowi indywidualnie zaprezentować moje umiejętności, umilając czas spędzony podczas eventu. Prowadzę warsztaty zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoje przygody z żonglowaniem jak i zaawansowanych adeptów tej sztuki.

 

Zapraszam do współpracy!

Kamil Dziliński
www.dzielny.pl
tel: +48 888 767 601

 


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: