Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Queen Band

Atrakcja dodana przez:

Lubelska Agencja Koncertowa "Promusic"

Region: Lubelszczyzna
Miejsce świadczenia:
ul. Miernicza 30
20-805 Lublin
woj. lubelskie
Kontakt:
Telefon: 81 534 17 22
Fax: 81 534 17 22
E-mail :
www: http://promusic.com.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Największe przeboje kultowej brytyjskiej gwiazdy w mistrzowskim wykonaniu najlepszego polskiego zespołu coverowego grającego utwory grupy QUEEN. „We are the champions”, „We will rock you”,„Radio ga-ga”, „Hammer to fall” i wiele innych niezapomnianych utworów Zespołu w nowych aranżacjach. Mocne rockowe brzmienie i elektryzujące solówki polskiego Briana Maya. Olbrzymia dawka świetnej muzyki!

Queen Band to grupa muzyków zafascynowanych twórczocią i muzyką zespołu QUEEN. Fascynacja z jednej strony i znakomite umiejętności muzyczne z drugiej zaowocowały powstaniem zespołu, który w bardzo krótkim czasie zyskał uznanie fanów QUEEN w Polsce i miano najlepszego zespołu wykonującego utwory angielskiej supergrupy. Podczas swych koncertów muzycy prezentują największe hity brytyjskiej supergrupy. Niezwykle wysokie umiejętności muzyczne artystów powodują, iż każdy ich koncert jest niezwykłym wydarzeniem muzycznym dla słuchaczy i sprawia, że biorą oni faktyczny udział w koncercie. Uznanie z jednej strony fanów zespołu QUEEN, jak i samego Zespołu (Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej Briana Maya) zaowocowały szeregiem koncertów w Polsce, m.in. koncert otwierający II edycję Studia Złote Tarasy w Warszawie (2007r.) oraz koncert na VIII Ogólnopolskim Zlocie Fanów zespołu QUEEN w Trzebnicy (lipiec 2008) oba niezwykle żywiołowo przyjęte przez znawców muzyki Zespołu.

 

Queen Band występuje w składzie:

  • Marcin Maliszewski - wspaniały utalentowany i utytułowany wokalista, zwycięzca “Szansy na sukces” 2004, finalista “Fabryki Gwiazd” 2008
  • Rafał Tudruj - pomysłodawca i założyciel zespołu, fantastyczny gitarzysta i showman, jako jedyny w Polsce gra na gitarach sygnowanych przez Briana Maya
  • Marek Makuch - znakomity basista, w swej karierze współpracował m.in. z zespołem Bajm, nagrywając z grupą trzy płyty
  • Artur Jasiński - perkusja
  • Wojtek Zając - klawisze


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: