Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rajdy Off-Road / Trial

Atrakcja dodana przez:

CN Group Sp. z o.o.

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 424 31 00

E-mail :
www: http://www.fabrykaadrenaliny.com.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Przygotowane przez nas trasy z powodzeniem mogą stać się odcinkami specjalnymi rajdów terenowych. Każdy z uczestników będzie osobiście zasiadał za kierownicą samochodu, aby zobaczyć prawdziwy świat off-roadu oczami kierowcy rajdu przeprawowego lub trialu. To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby stać się zawodnikiem wielkiej off-roadowej imprezy, która nie ma nic wspólnego z piknikowym wyjazdem terenówką czy pojazdem SUV. Uczestnicy poznają tajniki sztuki jazdy w terenie, które pozwalają załodze wybrnąć z nie lada opresji. Nad bezpieczeństwem każdej załogi czuwać będą nasi instruktorzy. Są to ludzie biorący udział w profesjonalnych i amatorskich rajdach typu off-road. Uczestnicy będą mieli okazje uczyć się od najlepszych. Jazda w trudnym terenie to doskonała forma integracji. Przeprawa wymaga współdziałania całego zespołu. Jedna osoba zasiądzie za kierownicą, w tym czasie inna z zewnątrz auta będzie ją nawigować, gdy inni uczestnicy będą próbować wypchnąć auto z błotnej kałuży.

Organizujemy wyprawy o różnym stopniu trudności.

Teren i zadania dobieramy indywidualnie do klienta. Wyjazdy Off Road mogą być jednodniowe jak również kilku dniowe wyprawy. Doskonałą propozycją mogą być tu wyprawy na Ukrainę (3-4 dni) lub jednodniowe wyjazdy w okolica Krakowa czy Łodzi. W tych drugich bazą noclegową mogą być hotele o wysokim standardzie, a wieczór uczestnicy spędzają odwiedzając kluby i dyskoteki.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: