Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sceniczne Metamorfozy Mrotek & Gmitrzuk

Atrakcja dodana przez:

Agencja Prima

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. ul. Wolność 5 lok. 2
01-018 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

E-mail :
www: http://www.agencjaprima.pl/

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Zapraszamy państwa na szalone aktorsko-muzyczne show w wykonaniu aktorki i wokalistki Jolanty Mrotek oraz towarzyszącego jej w programie aktora i konferansjera Jarosława Gmitrzuka.

Artyści podczas godzinnego programu wybiorą się wraz z publicznością w sentymentalną i niezapomnianą podróż przez dekady, osadzoną w różnych kulturach i stylach muzycznych. Zobaczymy parę aktorską wciekającą się w coraz to inne role, będą to swoiste metamorfozy, dzięki którym wprowadzimy widzów w nastrojową zabawę z minionych epok.
Oprócz bogatego repertuaru piosenek i kreacji aktorskich stworzonych przez jedyną w swoim rodzaju niesamowicie utalentowaną aktorkę Jolantę Mrotek, będą państwo mieli okazję wziąć udział w niekonwencjonalnych interaktywnych animacjach i zabawach z publicznością prowadzonych przez brawurowego showmana Jarosława Gmitrzuka.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: