pat-Warning: Template 'atrakcja_plik' does not exist.
Sobienie Królewskie Golf & Country Club - Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club , Sobienie Jeziory - Konferencje.pl

Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Atrakcja dodana przez:

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Sobienie Szlacheckie
08-443 Sobienie Jeziory
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 69 332 89 88

E-mail :
www: http://www.sobieniekrolewskie.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Niepowtarzalna atmosfera pola golfowego, bliski kontakt z przyrodą, cisza oraz czyste powietrze sprzyjają nie tylko wypoczynkowi. Stanowią także idealne warunki do organizacji szkoleń oraz spotkań dla Państwa firmy. Wykorzystując nasze doświadczenie, stworzymy niepowtarzalną i fantastyczną imprezę zgodną z Państwa oczekiwaniami, która sprawi, że zarówno pracownicy jak i klienci poczują się bardziej związani z Państwa firmą. Ten, kto stanie się przy okazji golfistą nigdy nie zapomni, dzięki komu odkrył swą nową pasję i pozostanie Państwa wiernym klientem czy pracownikiem przez wiele lat. Dzięki doświadczonej kadrze trenerskiej wszystkim uczestnikom oferujemy najlepsze warunki do gry w golfa i rozpoczęcia swojej własnej przygody z tym sportem. Proponujemy Państwu zorganizowanie imprezy o charakterze Akademii. Wszyscy goście będą mogli poznać podstawowe zasady gry, nauczyć się wykonywania uderzeń na strzelnicy golfowej jaką jest Driving Range jak i puttowania (inny rodzaj uderzenia) na specjalnie przygotowanym obszarze treningowym Putting Green. Całość zakończona zostanie konkursami, w których każdy będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: