Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Unikalne "Show"

Atrakcja dodana przez:

Galitsyna Art Group

Region: Kielecczyzna
Miejsce świadczenia:
ul. Nowoursynowska 147
02-776 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 53 566 16 39 , 88 131 64 27

E-mail :
www: http://www.galitsyna-show.com

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Szanowni Państwo,

Studio Galitsyna Art Group powstało w 2009 roku, jego założycielką jest Tetiana Galitsyna gwiazda polskiej edycji programu "Mam Talent".

Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nami klienci. Śmiało możemy przyznać, że dzisiaj jesteśmy mistrzami Visual Art Show. Tworzymy artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie. Wystąpiliśmy już w 23 krajach na 4 kontynentach, zwyciężyliśmy w 26 międzynarodowych i krajowych konkursach, wzięliśmy udział w 38 projektach TV. Nieustannie rozwijamy nasze show wykorzystując najnowsze techniki artystyczne i efekty specjalne. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz, Nasze występy artystyczne są zaskakujące. To oryginalne i unikane show piaskowej animacji, tańczącego malarza, malowania światłem, gwiezdnego pokazu lub show obrazów kompozycyjnych.

Zapewnimy atrakcje dla Ciebie i Twoich gości.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: