Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

W poszukiwaniu kamiennej żaby

Atrakcja dodana przez:

biuro podróży Discover Silesia

Region: Dolny Śląsk
Miejsce świadczenia:
ul. Bukowiec, ul. Robotnicza 9
58-533 Mysłakowice
woj. dolnośląskie
Kontakt:
Telefon: 50 221 28 82

E-mail :
www: http://discoversilesia.pl

Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Jest to gra wielozadaniowa prowadzona w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej – Świeradów Zdrój, położonej w Górach Izerskich. Uczestnicy zabawy będą musieli wykonać szereg zadań nawiązujących do najbardziej charakterystycznych miejsc Świeradowa Zdroju. Dzięki temu uzyskają wskazówki prowadzące do miejsca ukrycia Kamienia Filozoficznego.

Pierwszym zadaniem będzie spotkanie z dawnym poszukiwaczem minerałów – Walonem, od którego uczestnicy będą musieli dowiedzieć się jak najwięcej informacji dotyczących tajemnicy i miejsca ukrycia Kamienia Filozoficznego. Kolejnym punktem będzie górska rzeka, gdzie grupa będzie musiała wypłukać jak największą ilość kamieni szlachetnych i zdobyć wskazówkę do kolejnego punktu. Dalej droga prowadzi do alei, gdzie grupa będzie musiała odnaleźć części hasła w koronach 17 drzew i ułożyć zdanie, które podpowie, gdzie jest ukryta kolejna wskazówka.

Przygotowanych jest w sumie 10 różnych dyscyplin, które ostatecznie doprowadzą do rozwiązania zagadki ukrycia kamienia filozoficznego. Między innymi będzie spotkanie z współczesnym Duchem Gór, poszukiwanie kamiennej żaby, odnalezienie zaklętych w szkle ptaków, uzyskanie wskazówki od bożka Flinsa, rozwiązanie zagadki dzięki współrzędnym GPS, i szereg innych łamigłówek liczbowych, zadań plastycznych, jak i wątków regionalnych, dzięki którym grupa zapozna się z ciekawostkami dotyczącymi regionu i miasta Świeradów Zdrój.


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: