Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zespół Pirncess

Atrakcja dodana przez:

Imprezownia - Wojtczak S. Jawna Opole

Region: Górny Śląsk
Miejsce świadczenia:
ul. Grota Roweckiego 14/204
45-268 Opole
woj. opolskie
Kontakt:
Telefon: 60 218 81 14

E-mail :
Kategorie:
Widok

Opis atrakcji:


Princess - w najprostszych słowach można określić jako replikę legendarnego zespołu "QUEEN". Ta zagraniczna, 5 osobowa formacja, to znakomite, spektakularne widowisko na wysokim poziomie artystycznym, z udziałem charyzmatycznego wokalisty łudząco podobnego do nieżyjącego już Fredy Mercury'ego. Jego wygląd, głos i sposób poruszania się na scenie sprawiają, iż przez cały czas trwania tego show wydaje się, że uczestniczymy w prawdziwym koncercie zespołu "QUEEN".
Podczas występu wokalista ma doskonały kontakt z publicznością, kilkakrotnie przebiera się używając przy tym charakterystycznych dla Mercury'ego rekwizytów, znanych nam z wideoklipów.
W koncert wplecione są akustyczne wersje przebojów "QUEEN", w których między innymi możemy podziwiać talent świetnego gitarzysty w jego solowych partiach. Formacja "PRINCESS" zagrała ponad 500! koncertów, w tym ponad 300 w Polsce.
O jej profesjonalizmie i atrakcyjności dla widza niech świadczy fakt, że są miejsca gdzie grupa występowała po kilka razy na specjalne życzenie organizatorów i publiczności.
Jest świetnym pomysłem na przywitanie gwiazdy wieczoru. Dla sponsora i ich gości zespół przewiduje niespodziankę podczas wykonywania utworu "We are the champions".
W 2006 roku zespół zajął I miejsce oraz dostał nagrodę publiczności na I Europejskim Festiwalu Coverów w Leśnej "TAMA 2004".


Poleć atrakcje:
Napisz komentarz na Facebooku: