Konferencje.pl

 - znajdź obiekt na swoją konferencję w 3 minuty.

Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz idealne miejsce spośród prawie 3000
hoteli, ośrodków, pałaców a nawet teatrów i muzeów. Wyślij zapytanie i
otrzymaj oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

 

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Subskrybuj RSS

Aktualności branżowe

edbox nowe narzędzie dla organizatorów konferencji
Edbox – nowe narzędzie dla organizatorów konferencji
Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie technologiczne, które może zostać zastosowane w organizacji konferencji – Edbox. System oparty na wi-fi ogranicza konieczność przygotowywania materiałów drukowanych.
3 poziomy organizacji konferencji
Organizacja konferencji kojarzy nam się przede wszystkim z tym, co dzieje się w centrum konferencyjnym czy hotelu - skutkiem procesu organizacji, widocznym gołym okiem. Jakie są jednak etapy organizacji konferencji zanim spotkanie dojdzie do skutku?
Zobacz najlepsze miasta na konferencje w Polsce
Firma Netmedia Business Travel sprawdziła, które miasta w Polsce cieszą się największym zainteresowaniem wśród firm organizujących wyjazdowe spotkania i konferencje.
Idealny identyfikator konferencyjny - jak powinien wyglądać?
Jak powinien wyglądać identyfikator konferencyjny, żeby dobrze spełniał swoje funkcje? Do czego jest potrzebny i czego nie trzeba na nim drukować? Zebraliśmy dla Was całą przydatną wiedzę na ten temat.
Event - czym jest, a czym nie jest?
Od kilku lat słowo „event” zadomowiło się w języku polskim i zdobywa coraz większą popularność. Problem w tym, że dotychczas nikt w Polsce nie podjął się precyzyjnej definicji tego słowa. Czym więc jest, a czym nie jest event?
Co dalej z turystyką konferencyjną w Polsce? Wnioski po konferencji Poland Meetings Destination
Konferencja Poland Meetings Destination odbyła się 17 marca podczas Meetings Week Poland 2014 w Warszawie. Zaproszeni goście zastanawiali się, jak będzie promowana polska branża turystyki konferencyjnej i czy potrzebny będzie kolejny podatek na ten cel.
10 największych obiektów konferencyjnych na Pomorzu
Pomorze to jedna z najchętniej wybieranych destynacji konferencyjnych w Polsce. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem miejsca na konferencje nad morzem, sprawdźcie 10 największych obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim.
Konkurs! Wygraj zaproszenie na seminarium „Pełna Moc Możliwości” Jacka Walkiewicza!
Mamy dla Was 2 zaproszenia na całodniowe wydarzenie - seminarium "Pełna Moc Możliwości" Jacka Walkiewicza, które odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie.
przeglądaj wszystkie

Co nowego?

Hotele konferencyjne, Ośrodki konferencyjne, Restauracje Hotele konferencyjne, Ośrodki konferencyjne, Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne, Ośrodki konferencyjne, Restauracje Hotele konferencyjne, W budowie
Ochrona, Ochrona ppoż Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja wyjazdów incentive Filmowanie, Multimedia, Nagłośnienie
Aktualności obiektów
Hotel Arłamów
30.12.2013
27 grudnia 2013 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjno-sportowego w Arłamowie. Bazę konferencyjną obiektu stanowią 4 sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1487 mkw., mogące pomieścić łącznie do 1500 osób.
więcej
Hotel Arłamów
26.11.2013
Data otwarcia hotelu konferencyjnego, przy którym znajduje się centrum sportowe i rekreacyjne oraz lotnisko dla helikopterów i samolotów pasażerskich, została przesunięta. W obiekcie, który przyjmie pierwszych gości przed Sylwestrem 2013 r., znajdzie się...
więcej
Hotel Arłamów
25.09.2013
Mieszcząca się przy czterogwiazdkowym hotelu hala sportowa to idealne miejsce do uprawiania sportu po zakończonej już konferencji. Zaplecze sportowe obiektu jest już gotowe, a oficjalne otwarcie hotelu odbędzie sie już niebawem, bo jesienią 2013 roku.
więcej
Hotel Arłamów
30.07.2013
Nowe, niezwykle oryginalne miejsce na konferencje i ciekawe eventy otworzy się jesienią w Bieszczadach. W obiekcie znajdą się nie tylko liczne sale konferencyjne (będzie ich aż 15!), lecz również pełnowymiarowe boiska sportowe i - uwaga! - lądowisko dla...
więcej
Hotel Arłamów
21.06.2013
W Bieszczadach powstaje czterogwiazdkowy hotel z centrum SPA i zapleczem konferencyjnym. Oficjalne otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 r., a rezerwacje można składać już teraz.
więcej
Hotel Arłamów
06.03.2013
W IV kwartale 2013 r. w miejscowości Arłamów na Podkarpaciu, do użytku zostanie oddany nowoczesny kompleks, w skład którego wejdą centrum kongresowe i konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 1,5 tys. mkw., czterogwiazdkowy hotel oraz zaplecze sportowe i...
więcej
Hotel Arłamów
13.12.2012
Zakończenie przebudowy hotelu w Arłamowie oraz znajdującego się w jego pobliżu nowego obiektu ma nastąpić w drugiej połowie 2013 r. Do tego czasu zarówno kompleks hotelowy jak i kompleks narciarski pozostaną nieczynne.
więcej
nowy hotel na konferencje
22.11.2012
12 marca 2012 r. rozpoczęły się generalny remont i modernizacja liczącego już ponad 40 lat obiektu. więcej
chutor kozacki atrakcje na konferencje
22.11.2012
W miejscowości Łukowe, w Bieszczadach powstaje prawdziwy, kozacki chutor. Chutor Kozacki – bo tak właśnie nazwany został budowany obiekt,  posiadać będzie niezbędne hotelowe wygody jak również stanowić będzie miejsce w którym kultura kozacka... więcej
Prawa autorskie zastrzeżone: konferencje.pl