Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Andreas Wierus prezesem zarządu i dyrektorem generalnym Platinum Residence

14.03.2012

Do zadań Wierusa będzie należało opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych procedur, wprowadzanie międzynarodowych standardów oraz ciągły nadzór kosztów, współpraca przy wdrażaniu nowych projektów na rynku polskim.

 

 

Andreas Wierus ma bardzo duże doświadczenie w hotelarstwie. Do grudnia 2011 był zastępcą dyrektora generalnego w warszawskim Hotel Jan III Sobieski, należącym wówczas do Vienna International Hotels & Resorts. Zarządzał tam 250-osobowym personelem i wszystkimi obszarami działalności hotelu. W InterContinentalu jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za zespół ds. sprzedaży, PR i marketingu. W Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre tworzył dział sprzedaży jeszcze przed otwarciem obiektu i jako dyrektor sprzedaży zarządzał nim przez półtora roku od otwarcia.

Wcześniejsza ścieżka zawodowa Wierusa w hotelarstwie związana była z obiektami w Niemczech – m.in. z Hilton Dresden, Dorint Novotel Dresden, Dorint Potsdam, Mercure Friesenviertel – gdzie zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach. Zanim trafił na warszawski rynek hotelowy był także kierownikiem rezerwacji w Dorint Sofitel Wroclaw. Z hotelarstwem Wierus rozstał się tylko na chwilę, gdy od listopada 2008 r. do maja 2009 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego 3WORX Events Marketing Consulting.

Andreas Wierus ukończył studia hotelarskie w Kolonii (Professional in Hotel Management), ale przez rok był także studentem medycyny na Uniwersytecie w Łodzi. Jego hobby to rodzina, gotowanie, podróże, motoryzacja, muzyka i sport.

 

 


źródło: www.platinumresidence.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne