Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arnaldo Nardone nowym Prezesem ICCA


02.11.2010

W dn. 23-27 października br. w Hyderabad w Indiach odbył się 49 Kongres ICCA połączony z Walnym Zebraniem Członków Stowarzyszenia. Wśród ponad 700 uczestników z całego świata w kongresie uczestniczyła Anna Górska Prezes GOT/GCB, jedynej organizacji z Pomorza, która jest członkiem ICCA.

 

Podczas Walnego Zebrania Członków oprócz zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2009r. oraz budżetu na 2010r. Członkowie wybrali na dwuletnią kadencję nowego Prezesa ICCA. Został nim Arnaldo Nardone z Montevideo w Urugwaju. Arnaldo Nardone nie zna Polski, ale obiecał odwiedzić nasz kraj przy okazji przyszłorocznego kongresu, który odbędzie się w Lipsku w Niemczech.

W trakcie tegorocznego kongresu Anna Górska została wybrana mentorem osób, które pierwszy raz uczestniczą w kongresie, służąc im pomocą, radą oraz doświadczeniem.
Zgodnie z tradycją członkowie ICCA mieli możliwość głosowania na tzw. Best Marketing Award, czyli najlepsze działania marketingowe w branży spotkań. Tegorocznym zwycięzcą zostało Island Convention Bureau and Incentive Bureau, pokonując Centrum kongresowe EXCEL  w Londynie i Standton w Południowej Afryce.


Podczas kongresu zorganizowano aukcję charytatywną I&MI Media Charity Golf Classic and Cooking Class, z której cały dochód przeznaczony został dla organizacji Nireeekshana, zajmującej się pomocą na rzecz osób chorób na AIDS.

Tak jak co roku, kongres oferował bogaty program edukacyjny i podejmował najbardziej nurtujące tematy przemysłu spotkań. Były to m.in.: wykorzystanie Social Media w kampanii marketingowej; Przemysł spotkań w 2020r.; CVB i PCO -  jak współpracować a nie konkurować; Różne podejścia do brandingu miast; Jak przygotować i przeprowadzić idealną prezentację; Jak poprawić relacje z klientami z różnych środowisk i kultur; Wszystko co chciałeś wiedzieć o ICCA. 

W przyszłym roku w Gdańsku odbędą się dwa spotkania ICCA: ICCA RS&M Sales, Marketing & Research Programme w lipcu oraz ICCA CEC Central European Chapter w sierpniu.

 


źródło: www.conventiongdansk.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne