Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Butikowy hotel wkrótce w Gliwicach


13.08.2010

Do końca lata tego roku otwarty ma zostać trzygwiazdkowy hotel Silvia w Gliwicach. Architektura hotelu nawiązuje do stylu butikowego.

 

 Silvia w Gliwicach jest trzecim hotelem z rodziny. Dwa pozostały obiekty, o tej samej nazwie,  mieszczą się w Zabrzu i Sośnicowicach.

Nowy hotel usytuowany będzie w sąsiedztwie skweru Vallencies, w samym centrum Gliwic.

W hotelu planowanych jest 37 pokoi, w tym jeden apartament, jeden pokój typu studio oraz dwa penthouse’y z częściowym przeszkleniem. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane i komfortowo urządzone.

Zaplecze konferencyjne hotelu wyposażone będzie w dwie, wielofunkcyjne sale. W mniejszej jednorazowo udział w spotkaniu będzie mogło wziąć 40 osób, natomiast w większej pomieści się 100 uczestników.

Ponadto podziemia hotelu zaadaptowane zostaną na klub muzyczny z 300 miejscami do siedzenia. W restauracji natomiast znajdować się będzie mini browar, w którym warzone będą cztery rodzaje piwa, co w opinii właścicieli hotelu jest jego główną atrakcją.

Inny obiekt o standardzie trzech gwiazdek w Gliwicach to Hotel Diament Gliwice, znajdujący się w kamienicy z dziewiętnastego wieku.


źródło: na podstawie www.silviahotel.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne