Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne w Ustroniu otwarte zostanie jeszcze w tym roku

centrum konferencyjne diament ustroń

15.12.2010

Centrum Konferencyjno–Rekreacyjne Diament, znajdujące się w Ustroniu, w województwie śląskim,  powiększy rodzinę hoteli Diament jeszcze w tym miesiącu.

 W części hotelowej znajdzie się 120 komfortowych pokoi. Niektóre z nich posiadać będą tarasy widokowe z których rozprzestrzenia się widok na panoramę Beskidów.

Nowo powstające zaplecze konferencyjne zapewni wygodę podczas spotkań biznesowych jak i konferencji oraz szkoleń. W hotelu znajdować się będzie specjalnie zaaranżowana i wyposażona w sprzęt multimedialny sala, która pomieści ponad 300 osób. W Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym zostanie wprowadzony, oferowany w większości hoteli sieci Diament, program Business&More.

Kompleks SPA posiadać będzie siedem gabinetów, w których dostępne będą zabiegi zarówno relaksacyjne jak i kosmetyczne. Wśród szerokiego wachlarza usług wellness oferowanych przez hotel znajdą się m.in: Dotyk Diamentu, Orientalny Masaż Aromarelax oraz  Kąpiel Piwna.


źródło: na podstawie www.convention.katowice.eu

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne