Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Do Warsaw Destination Alliance dołącza MAKRO Cash & Carry


05.10.2010

Do grona firm zrzeszonych pod egidą Fundacji Warsaw Destination Alliance dołączył kolejny partner. Jest nim lider w branży samoobsługowego handlu hurtowego: MAKRO Cash & Carry.

 

 

MAKRO Cash & Carry zostało od września br. nowym członkiem fundacji Warsaw Destination Alliance.

MAKRO Cash & Carry to kolejna znacząca i rozpoznawalna na świecie marka na liście członków Warsaw Destination Alliance. Dzięki partnerom o tak silnym wizerunku i ich wsparciu jesteśmy w stanie osiągać więcej kreując wizerunek Warszawy jako atrakcyjnej destynacji biznesowej - powiedział Alex Kloszewski, prezes Warsaw Destination Alliance.

MAKRO Cash & Carry działa w Polsce od 16 lat. Usługi firmy są adresowane do przedsiębiorców i obejmują zarówno kompleksowe zaopatrzenie jak
i rozwiązania biznesowe, m.in. doradztwo oraz szkolenia gastronomiczne. Firma posiada w Polsce 31 hal (w tym dwa MAKRO Punkty) i zatrudnia około 7 500 osób.

Warsaw Destination Alliance to zrzeszenie warszawskich firm i instytucji, które zajmują się budowaniem wizerunku Warszawy na świecie oraz wspomaganiem rozwoju miasta. WDA kładzie szczególny nacisk na rzecz promowania wizerunku Warszawy jako atrakcyjnej destynacji biznesowej. W tym celu zajmuje się m.in. sprowadzaniem do miasta wielkich kongresów i konferencji. Działania reklamowo-promocyjne prowadzone przez Warsaw Destination Alliance kierowane są zarówno do biznesmenów i organizatorów kongresów, jak i do turystów indywidualnych. Kampanie promocyjne Warszawy zlecane przez WDA prezentowane są w renomowanych mediach, takich jak BBC World, CNN czy International Herald Tribune.

Obecnie WDA zrzesza blisko 90 firm i instytucji. Są to jednostki prywatne oraz publiczne reprezentujące różne sektory gospodarki.

 


źródło: www.destinationwarsaw.com (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne