Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dominika Polus z międzynarodową nagrodą Hard Rock International Scholarship

Dominika Polus Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie

18.07.2014
Dominika Polus ze Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Hard Rock International Scholarship dla studentów i przyszłych liderów turystyki biznesowej.
 
Polus jest studentką turystyki i rekreacji II stopnia Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Zanim zakwalifikowała się do konkursu, brała udział w licznych projektach 2B studenckiego koła naukowego turystyki biznesowej Grupy Uczelni Vistula.
 
Uczestnicy Hard Rock International Scholarship mieli za zadanie wykazać się jak największą kreatywością, przedsiębiorczością w zaplanowaniu prezentacji – wykładu podczas kongresu WEC. Nagrodą główną jest udział w konferencji MPI World Education Congress 2014 w Minneapolis (USA), na który Dominika Polus wybiera się na początku sierpnia 2014 r. - Hard Rock International Scholarship to dla mnie więcej niż spełnienie marzeń - przyznaje studentka. - Dzięki temu osiągnięciu planuję swoją przyszłość i wiem, że bycie częścią WEC 2014 daje mi ogromną szansę rozwoju. Nie mogę się doczekać, aby znów spotkać tych wszystkich pozytywnych ludzi, którzy „zarażają” swoją pasją do branży spotkań - mówi Dominika Polus.
 
– Hard Rock to globalna marka, która stawia na rozwój przyszłych liderów oraz na praktykę – komentuje dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. - Studentka Grupy Uczelni Vistula po raz kolejny startowała w tym konkursie i wygrała. Oznacza to, że warto stawiać na współpracę nauki z biznesem. Cieszę się, że wspólnie z Dominiką będziemy prezentowali w USA temat "Jak współpracować z generacją Y" - dodaje.
Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne