Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Oliwski ugości piłkarzy podczas Euro 2012


13.10.2010

Hotel Dwór Oliwski został wybrany jako jedno z centrów pobytowych dla piłkarzy przy okazji Euro 2012.
 

 

 


 - Hotel Dwór Oliwski od początku stawiany był za wzór, jeżeli chodzi o standard i jakość oferowanych usług – mówi Maja Lubomańska-Palarczyk, Kierownik Marketingu i PR Hotelu Dwór Oliwski.

Dwór Oliwski wielokrotnie odwiedzany był przez przedstawicieli UEFA, Spółki Euro2012, odpowiedzialnej za bazę noclegową oraz Biura Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012 Urzędu Miejskiego w Gdańsku i oceniony został pozytywnie. Wielokrotnie podkreślano dogodną lokalizację, standard świadczonych usług i jakość obsługi.

- Bardzo cieszymy się, że hotel Dwór Oliwski znalazł się w gronie hoteli wybranych i rekomendowanych jako centra pobytowe dla drużyn piłkarskich przyjeżdżających na Euro 2012 – wyraża swoje zadowolenia Maja Lubomańska-Palarczyk.

Dwór Oliwski  posiada 70 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, stylowe SPA z basenem, sauną suchą, łaźnią parową, sanarium, jacuzzi, studio cardio i "słoneczną plażą", gabinetami kosmetycznymi, stanowiące doskonałe miejsce do relaksu.

W obiekcie znajduje się również nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne, dzięki któremu w komfortowych warunkach może odbyć się spotkanie drużyny przed meczem.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja hotelu Dwór Oliwski - w sercu Trójmiasta, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w zaciszu Doliny Radości, a jednocześnie tylko 15 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 7 km od sopockiego Molo, 10 km od Starego Miasta Gdańska.

Hotel Dwór Oliwski
otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, dzięki czemu stwarza dogodne warunki do pracy jak i odpoczynku.

Ciekawostką jest fakt, że Hotel Dwór Oliwski wystąpił w filmie „Usta Usta” emitowanym na TVN we wtorek, 12 października.


źródło: www.dworoliwski.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne