Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk Convention Bureau podsumowuje swoje szkoleniowe sukcesy

gdansk convention bureau

30.12.2010

W 2010r. Gdańsk Convention Bureau (GCB) zorganizowało 4 szkolenia dla liderów branży spotkań pod nazwą Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych (TAOSB).

 

 

 

W szkoleniach wzięło udział 200 osób, które pozyskały wiedzę z zakresu turystyki biznesowej i marketingu destynacji.  Celem cyklu szkoleń TAOSB jest podniesienie kwalifikacji branży turystycznej Regionu Pomorskiego, a  tym samym zwiększenie konkurencyjności oferty turystycznej Gdańska i Pomorza w warunkach rywalizacji marketingowej. Szkolenia są organizowane w ramach Projektu "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2007-2013.

- Dzięki dofinansowaniu jesteśmy w stanie zapraszać międzynarodowych ekspertów, takich jak: Linda Pereira, Ulrike von Arnold czy Mady Keup, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. To jedyne tego rodzaju bezpłatne szkolenia na Pomorzu i niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy z nadal mało odkrytej dziedziny gospodarki jaką jest przemysł spotkań - podkreśla Anna Górska, Prezes GOT/GCB.

Niektóre tematy poruszane podczas dotychczasowych szkoleń to:
- Zarządzenie budżetem konferencji
- Doświadczenia wybranych miast europejskich w zakresie pozyskiwania gości biznesowych - na przykładach Wiednia i Sztokholmu
- Jak przygotować idealną ofertę organizacji konferencji (tzw. BID )
- Jak wykorzystać media społecznościowe w działaniach marketingowych
- Skuteczne sposoby współpracy z obiektami konferencyjnymi, liniami lotniczymi i usługodawcami związanymi z przemysłem spotkań - na przykładzie miast europejskich.
- Zintegrowane oferty turystyczne dla klienta biznesowego.
Szkolenia odbywają się w języku angielskim. GCB zapewnia tłumaczenia symultaniczne, całodniowe wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikaty. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

- Staram się aktywnie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez GCB, gdyż tematyka poruszanych zagadnień wprowadza nową jakość oraz świeże spojrzenie na dziedziny z zakresu turystyki i hotelarstwa; natomiast osoby prowadzące spotkania to niepowtarzalne osobowości, które z radością dzielą się swoim doświadczeniem przytaczając praktycznie kazusy - mówi Marcin Panek, Sales Manager, Radisson Blu Hotel.

- Uczestniczyłem we wszystkich szkoleniach TAOSB. Każde z tych spotkań, to okazja do wymiany doświadczeń i opinii z ekspertami z zagranicy. Wywiady z zaproszonymi zagranicznymi ekspertami publikujemy w Strefie Eksperta - mówi Jarosław Marciuk z Inspiros Consulting Group - Jednym z ciekawszych tematów były trendy w przemyśle spotkań,  zmiany związane z rozwojem technologicznym, nowym stylem życia. Wartością dodaną jest możliwość networkingu z hotelarzami, PCO czy przedstawicielami instytucji i samorządu.

Wielu z  prelegentów TAOSB  jest po raz pierwszy w Polsce. GCB zapewnia im możliwość zwiedzenia Gdańska I Regionu Pomorskiego. Dzięki temu poznają nową destynację konferencyjną.

Wszystkie prezentacje z TAOSB są dostępne na stronie www.gdanskconvention.pl


W 2011 r. GCB będzie kontynuowało szkolenia. Kolejne już 9 lutego. Poprowadzi je Tom Hulton, Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej, IMEX.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne