Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańska Organizacja Turystyczna i Gdańsk Convention Bureau wyróżnione za innowacyjność

27.11.2010

Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdańsk Convention Bureau (GOT/GCB) otrzymały tytuł REGIONALNY LIDER INNOWACJI I ROZWOJU 2010 w konkursie organizowanym przez Fundację Innowacji Rozwoju, którego ideą jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

 

Konkurs  jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma.

Ocenie podlegały projekty, inicjatywy i działania zrealizowane po 01.01.2007 roku. GOT/GCB uzyskało nagrodę w kategorii Innowacyjna Organizacja i zgłosiło swoje działania w podziale na poniższe kryteria:
1.    Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań projektów, usług  dla członków organizacji i odbiorców zewnętrznych: portale www.gdanskconvention.pl i www.gdansk4u.pl, Karta Turysty
2.    Współpraca z innymi podmiotami i partnerami zewnętrznymi w realizacji swoich celów: Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników it, Gdańska Akademia Informatora Turystycznego,   Projekt Gdańscy Akcjonariusze (wolontariusze)
3.    Organizowanie konferencji, projektów edukacyjnych, publikacja wydawnictw  wspierających przedsiębiorczość i wspierających dziedzinę w której działa organizacja: Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych, Seminarium EkoHotel, Konferencja Odyseja Turystyczna 2010, Szkolenia dla członków GOT, Projekty wydawnicze GOT, Materiały promocyjne Gdańsk Convention Bureau

 

- Jestem dumna z tego prestiżowego tytułu. Uważam, że działania GOT/GCB są bardzo nowatorskie, a nasze podejście do zarządzania lokalną organizacją turystyczną jest samo w sobie innowacyjne. Wyróżnienie jest dowodem na to, że doceniają to również inni – mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB, pomysłodawca zgłoszenia GOT do konkursu.

Organizatorzy konkursu podkreślają, że w tegorocznej edycji konkursu wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, a ich ilość i jakość świadczą o właściwym kierunku rozwoju realizowanego projektu. Tym bardziej wyróżnienie jest wartościowe dla GOT/GCB.

Konkurs składa się z dwóch edycji tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej. Ogłoszenie wyników regionalnych odbyło się podczas seminarium „Innowacje bliżej nas” w dn. 26.11.2010r. Tegoroczną edycję konkursu zakończy ogłoszenie wyników ogólnopolskich, które odbędzie się w Warszawie w grudniu 2010r.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne