Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gra Miejska Kwiat Paproci


02.06.2010

Dnia 16 czerwca 2010 w ścisłym centrum Warszawy w godz. 19.30-ok.22.00 odbędzie się otwarta gra miejska pt. „Kwiat Paproci” – której celem jest symboliczne odnalezienie legendarnego kwiatu, który zakwita tylko raz w roku o północy 23 czerwca – na kiedy to jest przewidziany finał gry.

 

 Organizatorzy czekają na zgłoszenia wszystkich chętnych do 15 czerwca br, ale w miarę wolnych miejsc zostaną do gry przyjęte także osoby, które zgłoszą się dopiero na starcie gry. Miejsce startu gry będzie podane do publicznej wiadomości w dniu 14 czerwca 2010 na stronie internetowej poświęconej temu przedsięwzięciu: http://www.kwiatpaproci.org.pl/2010/konkursy/gra_miejska.htm
Zgłoszenia uczestników: gramiejska@kwiatpaproci.wawpl (obowiązuje formularz opublikowany na ww stronie)

Scenariusz gry miejskiej pt. KWIAT PAPROCI jest zainspirowany legendą o cudownym zakwitającym raz w roku kwiecie – symbolu szczęścia, do którego każdy człowiek naturalnie dąży. Uczestnictwo w grze nie wymaga nadzwyczajnej wiedzy z zakresu historii ani etnografii, jest zabawą przygotowaną w oparciu o zakładany dobry humor i kreatywność graczy. Organizatorzy przygotowali grę z użyciem atrakcyjnych rekwizytów, jak np. kostiumy oraz z wykorzystaniem znanych warszawiakom miejsc przez które „przejdzie” gra.
Podczas realizacji będzie zaangażowanych ok. 30 osób: aktorów, statystów, koordynatorów i obsługa techniczna.

Celem gry jest zabawa i spojrzenie na centrum Warszawy przez pryzmat rozrywki i relaksu, a także edukacja – poprzez zwrócenie uwagi szerokiej części warszawskiego społeczeństwa na tę atrakcyjną i pasjonującą formę spędzania czasu dla 3 pokoleń, która jest także popularnym na świecie sposobem zwiedzania miast i zgłębiania ich tajemnic, tropienia ciekawostek.
Gra poprzez swój scenariusz jest spójną całością imprezy KWIAT PAPROCI – NOC WARSA I SAWY, która odbędzie się 23.06.20101 w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Dlatego uczestnictwo w grze wymaga deklaracji o wzięciu udziału w obu terminach.

Informacje praktyczne o grze miejskiej KWIAT PAPROCI:
•    Gra będzie polegała na pieszym przemieszczaniu się drużyn od punktu do punktu według otrzymanych na starcie instrukcji – w określonym czasie.
•    Gra jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.
•    Organizatorzy przewidują maksymalnie 80 zespołów.
•    Atrakcyjne nagrody − organizator przygotowuje nagrody z myślą o drużynach 2−osobowych, ale przyjmujemy także drużyny liczniejsze − z zastrzeżeniem zachowania przeznaczonej puli nagród dla wygranych.
•    Zapraszamy także singli i wszystkie osoby "bez pary", chętne do zabawy, które chcą poznać nowe osoby w tej ekscytującej grze − w miarę możliwości stworzymy dla nich drużyny na starcie gry.
•    Aby wziąć udział w grze należy przesłać wypełniony formularz na adres gramiejska@kwiatpaproci.waw.pl
•    Realizacja gry: centrum stolicy w godz. 19.30 – ok. 22.00. Finał: 23 czerwca 2010 podczas imprezy Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy w warszawskim Parku Szczęśliwickim www.kwiatpaproci.waw.pl.
•    Relacja z gry zostanie zamieszczona na tej samej stronie w dniu 18 czerwca, wraz z wybranymi zdjęciami, które ewentualnie nadeślą uczestnicy gry.

Nagrody w grze miejskiej „KWIAT PAPROCI”:
•    Wartościowe vouchery:
- na pobyt rodzinny oraz pobyt 2 osób w Tatrach w atrakcyjnych terminach wakacyjnych
- na usługi kliniki stomatologicznej
- do jednej z dobrych warszawskich restauracji
- na usługi firmy projektującej wnętrza
- abonament internetowego serwisu doboru partnerskiego
•    oraz statuetki przedstawiające artystyczną wizję legendarnego kwiatu paproci

Bieżące informacje o grze na stronie imprezy Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy: http://www.kwiatpaproci.org.pl/2010/konkursy/gra_miejska.htm

 

 

źródło: www.latawiec.eu (PR)

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne