Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Gdańsk przyjmuje gości


17.06.2010

Pięciogwiazdkowy Hilton Gdańsk został oficjalnie otwarty wczoraj – 16 czerwca. Jest to drugi obiekt tej marki w Polsce a pierwszy na Wybrzeżu.

 

 

 


Ten nowoczesny i ekskluzywny hotel, wkomponowany został architektonicznie w Gdańską Starówkę, dzięki czemu tak lokalizacja jak i widoki nie mają sobie równych.

Hilton Gdańsk przyjmuje już pierwszych klientów, którym do dyspozycji oddaje 150 pokoi. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości biznesowych, pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejf, 2 telefony, Internet, TV i Minibar.

Zaplecze konferencyjne hotelu, które może pomieścić 530 osób, jest największym tego typu centrum na Starym Mieście. W hotelu znajdują się sale: Beaufort, o wielkości 142 m2, Sala Fahrenheit – 82 m2, Pascal o powierzchni  83 m2,  Sala Richter – największa – 173m2,  oraz Boardroom – 34 m2.

Niepowtarzalny charakter wnętrzom hotelu nadają rzeźby świetlne. W atrium powieszony został żyrandol ważący 3,5 tony, który uważany jest za największy i najdroższy w Polsce.

Ciekawym wykończeniem hotelu jest jedyna w Polsce plaża na dachu – Urban Beach, która zapewnia malowniczy widok na gdańskie Stare Miasto.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre - pierwszy hotel tej marki w Polsce, znajduje się w centrum Warszawy w bezpośredniej bliskości centrów biznesowych, stacji kolejowej i Pałacu Kultury i Nauki

 


źródło: na podstawie www.gdansk.hilton.com

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne