Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bryza zakończył remont

bryza feng shui

21.01.2011

Hotel Bryza Resort & SPA zgodnie z przyjętym planem zakończył w piątek 21.01.2011 inwestycję generalnej renowacji obiektu, która rozpoczęła się na się na początku stycznia.

 

 

 

Dbając o jakość oferowanych usług, komfort pobytu Gości oraz wpisując się w najnowsze trendy w hotelarstwie, Hotel Bryza przeprowadził inwestycję mającą na celu stworzenie harmonijnej i kreatywnej przestrzeni kompleksu hotelowego na podstawie zasad Feng Shui. Hotelowe pokoje i łazienki poza całkiem nowym odświeżonym obliczem zyskały również klimatyzację, która w tak prestiżowych hotelach jest już wymaganym standardem. Elegancki i bardziej funkcjonalny charakter otrzymała również Restauracja „Pod Palmami” w nowej jasnej aranżacji.

- Mamy nadzieję, że pobyt w Hotelu Bryza z nowym image’m spełni oczekiwania nie tylko naszych stałych Gości, ale zachęci do przyjazdu wszystkich sympatyków relaksu na najwyższym poziomie, pragnących zyskać równowagę, witalność i dobre samopoczucie - powiedział Dyrektor Generalny Hotelu Bryza Krzysztof Dubrow. Już na początku lutego dla wszystkich Gości szykowane są warsztaty Feng Shui, atrakcje w specyficznym klimacie Orientu oraz niespodzianka związaną z powitaniem Chińskiego Nowego Roku.

Bryza Resort & SPA to hotel cieszący się wysoką renomą na polskim i zagranicznym rynku hotelarskim. Udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z balkonami na nadmorski las.Do dyspozycji gości oddaje saunę suchą, łaźnię parową, salę fitness oraz kompleks basenów krytych. Oprócz obszernego i nowoczesnego SPA z bogatym programem odnowy biologicznej, hotel zapewnia również szereg dodatkowych atrakcji: korty tenisowe, bilard, wypożyczalnia rowerów oraz możliwość uprawiania sportów wodnych typu windsurfing i  kitesurfing.

 

źródło: www.bryza.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne