Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Brzoza poszerza swoją ofertę

hotel brzoza

19.01.2011

W czterogwiazdkowym Hotelu Brzoza otwarta została relaksacyjna część SPA, dzięki czemu oferta hotelu stała się jeszcze bogatsza.

 

 

 


Hotel mieści się w pobliżu Puszczy Bydgoskiej, w miejscowości Brzoza, niedaleko Bydgoszczy. Obiekt oferuje swoim gościom najwyższe światowe standardy.

Hotel Brzoza do dyspozycji gości udostępnia 98 miejsc noclegowych w nowoczesnych pokojach jedno-, dwuosobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażono m.in. w Tv-sat, telefon oraz dostęp do Internetu.

Hotel przystosowany jest nie tylko do odpoczynku, ale i do pracy. Brzoza dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Cztery sale, oferujące różne powierzchnie konferencyjne, wyposażone zostały w niezbędny, przy organizacji spotkań biznesowych, sprzęt multimedialny. Największa sala – Diamentowa pomieści do 400 osób w ustawieniu kinowym. Sala Platynowa przystosowana jest do organizacji spotkań dla 80 uczestników, z kolei mniejsze sale - Złota i Srebrna pomieszczą kolejno 35 i 15 osób.

W obiekcie nie brakuje też zaplecza gastronomicznego. Sala restauracyjna wraz z salą zieloną oraz namiotami daje możliwość organizacji bankietów i różnego rodzaju eventów.

W nowej części SPA skorzystać można z serii relaksacyjnych i kosmetycznych zabiegów oraz masaży np. Gorącymi kamieniami.

 


źródło: na podstawie www.hotelbrzoza.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne