Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dziki Potok w Karpaczu rozszerza ofertę


14.07.2010

Trzygwiazdkowy Hotel Dziki Potok, położony u stóp Śnieżki,  przy granicy z Czechami, rozpoczyna rozbudowę zaplecza.

 

 

 


Obecnie do dyspozycji gości hotel oddaje 40 pokoi, w tym pokoje o podwyższonym standardzie, 2-poziomowe apartamenty, a także pokoje typu LUX.

Lokalizacja hotelu sprzyja nie tylko wypoczynkowi ale stwarza również idealne warunki do pracy – z dala od zgiełku miasta. Na chwilę obecną w hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne: Biznesowa i Panorama, mogące pomieścić kolejno 30 i 90 osób.

Aktualnie trwają prace rozbudowy hotelu. Wzbogacona zostanie oferta konferencyjna - powstanie nowa sala konferencyjno-bankietowa, w której spotkać się będzie mogło nawet 200 osób. Ponadto dobudowywane jest skrzydło hotelowe, dzięki czemu zwiększy się liczba pokoi i apartamentów.

Zadbano również o powiększenie strefy Welnness i SPA. W hotelu znajdzie się m.in. Basen, Jacuzzi z aroma-koloro-terapią oraz Łaźnia Piwna.

Nie zapomniano też o ogrodzie zimowym o przeznaczeniu restauracyjno – wypoczynkowym oraz chacie grilowej.

 

Rozbudowa hotelu Dziki Potok możliwa jest dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Modernizacja ma na celu podniesienie standardu hotelu.


Inne obiekty w Karpaczu o podobnym standardzie to m.in. Mercure Skalny Karpacz, Hotel Vivaldi Karpacz, Hotel Artus i Rezydencja Patria.


źródło: na podstawie www.dzikipotok.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne