Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu pierwsze otwarte zostaną restauracje

hotel gołębiewski karpacz

07.12.2010

Od dłuższego czasu wszystkie oczy skierowane są na Karpacz, w którym otwarty ma zostać największy i najbardziej luksusowy hotel z rodziny Gołębiewskich – Gołębiewski Karpacz. Spór obserwują zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy tego potężnego obiektu.

 


Hotel miał częściowo zostać oddany do użytku w połowie listopada bieżącego roku. Na dzień dzisiejszy termin otwarcia wciąż nie jest znany.  Z informacji jakie uzyskał jeleniogórski serwis informacyjny wynika, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odwleka podjęcie decyzji co do zmian w planach budowy hotelu.

Ten fakt bezpośrednio uderza w osoby, które miały rozpocząć pracę w tym obiekcie. Część z nich rezygnuje z zatrudnienia z uwagi na niepewną sytuację hotelu.

Konserwator zabytków nie zgodził sie na zmiany planu budynku proponowane przez właściciela, dlatego sprawa trafiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku negatywnej opinii tego organu budynek zostanie poddany częściowej rozbiórce.

Hotel jest już po odbiorze inspekcji pracy oraz sanepidu. Jeżeli decyzja straży pożarnej również okaże się pozytywna, przyszły dyrektor hotelu – Damian Stachura planuje złożyć podanie do nadzoru budowlanego o otwarcie dwóch restauracji, znajdujących sie na terenie kompleksu: Czerwonej i Zielonej.

 


źródło: na podstawie www.jelonka.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne