Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hilton Gdańsk – najlepszy w Europie

wyróżniony hilton sale konferencyjne nad motławą

03.03.2011

Hilton Gdańsk otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na nieruchomość 2010 na terenie Europy Środkowej i Wschodniej (Central & Eastern European Real Estate Quality Awards).

 

 


W konkursie o status najlepszej nieruchomości, developera i inwestora roku 2010 Gdański Hilton pokonał ponad 300 obiektów z Europy Środkowej i Wschodniej, otrzymując nagrodę w kategorii Hotel, Apartament Wypoczynkowy, Apartament Miejski (Hotel, Leisure & Residential Development).

Hilton Gdańsk jest jedynym obiektem w Polsce, który został uhonorowany w tegorocznym konkursie.

Konkurs organizowany jest przez CEE Insight Forum oraz Financial Times. W kapitule zasiedli liderzy rynku nieruchomości, inwestycji, finansów i consultingu. Gala wręczenie nagród odbyła się 1 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem konkursu jest promocja doskonałych obiektów.

Hilton Gdańsk otwarty został w czerwcu 2010 i pomimo swojego krótkiego stażu już jest laureatem wielu konkursów, i zdobywcą nagród i tytułów jak: "najbardziej luksusowy hotel w Polsce", "debiut roku" czy "hotel z pomysłem".

Hotel do dyspozycji gości oddaje 150 luksusowo wyposażonych pokoi. W hotelu odbywają się  eventy firmowe, szkolenia oraz konferencje. Rozbudowane zaplecze konferencyjne hotelu może pomieścić 530 osób.
Na dachu hotelu znajduje się jedyna w swoim rodzaju plaża na dachu – Urban Beach z której rozciąga się piękny widok na gdańskie stare miasto.


źródło: na podstawie www.trojmiasto.pl
                                       www1.hilton.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne