Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Magia Morza powstaje w Sopocie


11.08.2010

Uzdrowisko Sopot będzie miało kolejny luksusowy hotel. Czterogwiazdkowy obiekt powstaje przy ulicy Bitwy pod Płowcami, w pobliżu plaży. Hotel należy do sieci Legend Hotels, która właśnie wkracza na rynek polski.
 

 

 

Hotel nastawiony jest na działalność uzdrowiskową. Spa&Wellness składać się będzie z 40 gabinetów zabiegowych. Znajdą się tam również baseny i sauny. W części hotelowej znaleźć ma się około 140 pokoi.  Ponadto w hotelu Magia Morza do dyspozycji gości oddane zostaną dwie restauracje. W obiekcie nie zabraknie również zaplecza konferencyjnego.

Budynek o kształcie nieregularnej podkowy składać ma się z czterech kondygnacji. Dodatkowo jedno piętro znajdzie się pod ziemią. Zagospodarowany zostanie również dach, na którym będzie można zaznać relaksu na tarasie z basenem.

Hotel zaprojektowany został w taki sposób by komponował się z otoczeniem. Wykonany z naturalnych materiałów, idealnie wpasuje się w nadmorski krajobraz. Elewacja ma zostać stworzona z desek modrzewia syberyjskiego. Planowane są także liczne przeszklenia, które zagwarantują gościom poczucie otwartej przestrzeni i piękne widoki na wydmy i nadmorskie moreny.

Hotel Magia Morza, nazywany również Magic of the Sea, według planów ma zostać otwarty jesienią 2011 roku.

Innym obiektem w Sopocie o standardzie czterech gwiazdek jest Hotel Haffner, położony w pobliżu słynnego deptaka Monte Cassino.


źródło:  na podstawie www.dim84.kotbury.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne