Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Novotel w Poznaniu odremontowany


27.04.2010

Jeden z najstarszych poznańskich hoteli – Novotel Poznań Centrum – radykalnie zmienił oblicze i zdobył czwartą gwiazdkę. Znany kiedyś przede wszystkim z organizacji bankietów dla rządowych delegacji, po remoncie stał się nowoczesnym obiektem z wieloma udogodnieniami dla VIP-ów i gości biznesowych. W odnowionych wnętrzach mają oni do dyspozycji m.in. Business Club, sale konferencyjne, pokoje Executive oraz restaurację śniadaniową.


Novotel Poznań Centrum przeszedł gruntowny remont. By sprostać rosnącym oczekiwaniom gości – szczególnie biznesowych, odnowiono pokoje, sale konferencyjne, restauracje i bar, a przy recepcji powstał Business Club. Hotel dysponuje łącznie 480 pokojami. Po remoncie, każdy z nich zyskał nowoczesną i przyjazną aranżację, indywidualnie sterowaną klimatyzację, wygodne biurko do pracy, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, mini bar a także szybki przewodowy i bezprzewodowy Internet. Istotnym udogodnieniem, szczególnie dla gości borykających się ze zmęczeniem wywołanym zmianą strefy czasowej, jest możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.


W hotelu Novotel Poznań Centrum gruntownie przebudowano sale konferencyjne. Obie zostały urządzone na nowo. Sale można łączyć i zorganizować w nich bankiet na tysiąc osób. Można je także przedzielić dźwiękoszczelnymi ściankami, co przed remontem było niemożliwe. Sale wyposażono w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, które pozwala je zaaranżować

w zależności od charakteru organizowanej imprezy czy konferencji. 


Z myślą o klientach biznesowych, w hotelu Novotel Poznań Centrum pojawił się też zupełnie nowy rodzaj pokoi –

o nazwie Executive. Aby zapewnić komfort pracy i wypoczynku na wyposażeniu tych pokoi są m.in. ekspresy do kawy Nespresso z wyborem najlepszych kaw oraz stacje dokujące do iPhone’ów i iPod’ów.

 

 

 


Specjalnie dla stałych klientów korporacyjnych i VIP-ów w hotelu Novotel Poznań Centrum urządzono wyjątkowe miejsce. To przeszklone pomieszczenie przy głównej recepcji, gdzie goście mogą odpocząć na wygodnych kanapach, orzeźwić się zimnym napojem lub napić kawy z ekspresu, poczytać gazetę. Można tu również popracować – Business Club jest wyposażony w stoliki, krzesła, duże biurko i dostęp do Internetu, to również świetne miejsce na spotkanie z kontrahentem. Business Club ma też własną recepcję, która daje możliwość zameldowania się w hotelu bez oczekiwania w recepcji głównej.


Nowością jest oddzielna restauracja - śniadaniowa. Jednocześnie może w niej zjeść posiłek ponad 500 osób. Szef kuchni w hotelu Novotel Poznań Centrum - Rafał Borys serwuje gościom potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej. Są wśród nich również dania ekologiczne, przyrządzane w ramach nowej koncepcji kulinarnej – o nazwie NoVo. Posiłki przygotowywane są tylko ze świeżych produktów, często pochodzących z farm organicznych, nie używa się zupełnie półproduktów.


Novotel Poznań  Centrum leży w finansowym i kulturalnym centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Starego Rynku. Jest ceniony zarówno przez gości biznesowych, jak turystów pragnących zwiedzić miasto.

źródło: www.accorhotels.com

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne