Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pałac Staniszów przechodzi modernizację


12.10.2010

Hotel Pałac Staniszów, położony na południowym zachodzie - w Jeleniej Górze, przechodzi obecnie rozbudowę, dzięki której zwiększy się komfort pobytu w tym historycznym miejscu.

 Hotel Pałac Staniszów mieści się w odrestaurowanym budynku z XVIII wieku.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 34 pokoje, w tym 4 komfortowe apartamenty. Każdy z pokoi charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrz, dopasowanym do charakteru każdego kolejnego miesiąca.

Na chwilę obecną w Pałacu Staniszów znajduje się pięć sal konferencyjnych. W Sali Balowej – największej,  istnieje możliwość zorganizowania spotkania, w którym udział weźmie nawet 100 osób. Sala Lustrzana pomieści 40 osób, natomiast w kameralnych gabinetach chińskim i niebieskim może spotkać się 10 osób. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny. W hotelu znajduje się także restauracja, bar i kawiarnia.

- Obecnie trwają prace remontowe budynków folwarcznych przynależących do obiektu. W jednym z nich powstaje Centrum Kultury i Sztuki mające pełnić funkcję m.in. sali koncertowej i konferencyjnej. Natomiast w dawnym spichlerzu trwają pracę remontowe i adaptacyjne na potrzeby Spa i Wellness. W budynku znajdzie się dwudziestometrowy basen, gabinety rehabilitacyjne i kosmetyczne – mówi Urszula Zielińska, Hotel Pałac Staniszów.

Zwiększy się również baza noclegowa hotelu.

Otwarcie kompleksu planowane jest na rok 2012.

źródło: konferencje.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne