Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pod Orłem zaprasza na Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych, sale konferencyjne

17.08.2016

W dniach od 14 do 16 września br. w bydgoskim Hotelu Pod Orłem odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. To okazja do spotkania i dyskusji pomiędzy właścicielami oraz osobami zarządzającymi placówkami tego typu w całym kraju.

 

 

Sale konferencyjne Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 14, staną się miejscem dorocznego spotkania osób związanych z branżą zarządzania hotelami niezależnymi. W dniach od 14 do 16 września uczestnicy zjazdu będą mieli okazję zyskać wiedzę, jak zapewnić sprawne funkcjonowanie prowadzonego przez siebie obiektu, a także podzielić się z innymi gośćmi swoimi codziennymi doświadczeniami, problemami, na jakie napotykają w trakcie administrowania hotelami oraz metodami ich rozwiązania.

 

 

Jak nowocześnie zarządzać hotelem i jego personelem, zyskać zadowolonych klientów i zwiększyć sprzedaż?

 

 

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie umiejętne wykorzystanie nowoczesnych środków przekazu do optymalizacji procesu sprzedaży i zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji gości hotelu. Przez pryzmat sprzedaży szczegółowo potraktowane zostaną zagadnienia takie jak: automatyzacja procesu marketingu, aktywne wykorzystanie Internetu, ze szczególnym uwzględnieniem roli nowych mediów społecznościowych, nowoczesne narzędzia ułatwiające zarządzanie hotelem. Prelegenci skupią się również na procesie budowy i rozwoju zespołu sprzedażowego placówki hotelowej.

 


Budowanie atrakcyjnego wizerunku hotelu jako ważny element procesu zarządzania

 

 

Uczestnicząc w zjeździe, będzie można poznać odpowiedzi na pytania dotyczące kształtowania wizerunku hotelu. Jak kształtować i zarządzać reputacją punktu? Jak zbudować spójną, atrakcyjną i przejrzystą strategię prezentacji firmy w sieci oraz „na żywo”? Jak być przygotowanym do prowadzenia rozmów z organizacjami zajmującymi się zbiorowym zarządzaniem prawami autorskimi, a także do kontroli instytucji państwowych? Wreszcie, jak radzić sobie z prowadzeniem trudnych, codziennych rozmów z własnymi pracownikami? To tylko niektóre z pytań, na które organizatorzy i uczestnicy zjazdu udzielą szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi.

 

 

Wśród prelegentów znajdą się między innymi tacy specjaliści w branży hotelarskiej jak: reprezentująca firmę Hotel Media Group Dagmara Plata-Alf, dyrektor zarządzający spółki PROFITROOM – Marcin Dragan, ekspert w branży wizerunkowej, prowadzący bloga marketinghotelu.pl Krzysztof Stęplowski oraz współwłaściciel grupy trenerskiej Skills Designers Maciej Chabowski.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące programu spotkania, odpłatności za uczestnictwo, a także formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.dyrektorhotelu.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne