Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Poznański otwarty zostanie we wrześniu

19.08.2010

W Luboniu, koło Poznania już za miesiąc otwarty zostanie trzygwiazdkowy Hotel Poznański wraz z bogatym Centrum Konferencyjnym Miralex.

 

 

 


Hotel do dyspozycji klientów oddaje 100 pokoi jedno i dwuosobowych klasy ekonomicznej oraz standardowe, a także 7 pokoi o podwyższonym standardzie typu Superior, złożonych z dwóch pomieszczeń mieszkalnych. Z myślą o komforcie gości wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienkę z prysznicem, telefon, TVsat oraz Internet.

Zaplecze konferencyjno-biznesowe składa się z 5 klimatyzowanych sal. We wszystkich znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny, w tym ekran projekcyjny. W największej sali – Grunwald może odbyć się spotkanie na 200 osób. Sale Wilda i Dębiec w układzie teatralnym pomieszczą po 30 osób. Istnieje możliwość połączenia ich, dzięki czemu powstaje miejsce dla 60 uczestników konferencji. W salach VIP Bonin i Sołacz znajdują się stoły konferencyjne dla 10 osób.

Dodatkowo największa z sal posiada zaplecze sanitarne, wykorzystywane przy prezentacji zabiegów medycznych i kosmetycznych.

Hotel oferuje również profesjonalną pomoc w obsłudze spotkań oraz profesjonalną obsługę kateringową.

Hotel Poznański posiada także restaurację, serwująca specjały kuchni polskiej.

Obiekty o podobnym standardzie, zlokalizowane w Poznaniu to m.in. Novotel Poznań Malta, Hotel Polonez, Gromada Poznań oraz Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska.

 


źródło: na podstawie www.hotelpoznanski.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne