Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Remes gotowy na EURO 2012


14.06.2010

Hotel Remes Sport &SPA uzyskał pozytywną rekomendację od UEFA i został uznany za oficjalny ośrodek pobytowy podczas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 .

 

 


- Bardzo się cieszymy, że nasz hotel został wysoko oceniony przez UEFA i, że będziemy mogli gościć drużyny piłkarskie grające podczas mistrzostw, mówi Mateusz Zieliński, dyrektor sprzedaży i marketingu Hotelu Remes Sport &SPA. - Ostatnio wizytował u nas Lucas Ackermann - wizytator UEFA, odpowiedzialny za organizację Euro 2012 i uznał nasz hotel  za najlepiej przygotowany obiekt spośród obiektów w Polsce i na Ukrainie - dodaje Mateusz Zieliński.

Przy wyborze ośrodków pobytowych organizatorzy Euro 2012 kierują się m.in. standardem obiektów i ich lokalizacją.

Hotel Remes Sport&SPA to czterogwiazdkowy obiekt położony 30 km od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 pozwalającej na szybki dojazd zarówno z Poznania i Warszawy jak i Berlina. Atutem hotelu jest również bliskość międzynarodowego portu lotniczego Ławica.

Hotel oferuje 147 miejsc w 58 komfortowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną, Pay TV, mini bar, sejf, internet.

Do dyspozycji gości jest 20 boisk sportowych m.in. do piłki nożnej, rugby, footballu amerykańskiego, siatkówki plażowej i siatkonogi, ściana do ćwiczeń celności strzałów, górkę treningową, podbiegi, korty tenisowe i strzelnicę sportową.

W pobliżu hotelu znajduje się tor do quadów oraz stadnina koni. Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do spacerów, wędrówek po okolicy, stwarza warunki do uprawiania joggingu, nordic walking i innych form aktywnego wypoczynku.

Do dyspozycji gości jest restauracja a la carte z częścią kawiarnianą. Za kilka tygodni oddany do urzytku zostanie dwupoziomowy Pub z bowlingiem oraz basen.

Ponadto hotel oferuje 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, mogących pomieścić ponad 500 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Goście mogą zrelaksować się również w SPA, które oferuje zabiegi wykonywane 65 technikami z najbardziej egzotycznych zakątków świata.

 

 

źródło: www.hotelremes.pl  (PR)

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne