Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Remes przyjmuje gości


01.06.2010

Hotel Remes Sport &SPA w Opalenicy koło Poznania już przyjmuje gości…

i to w rekordowej ilości. Działający od początku kwietnia obiekt może pochwalić się w czerwcu prawie 100- procentowym obłożeniem. W następnych miesiącach frekwencja w hotelu jest równie wysoka.

 


- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz hotel cieszy się taką popularnością wśród grup biznesowych - mówi Mateusz Zieliński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Hotelu Remes Sport&SPA. - Każdego dnia przychodzi kilkanaście zapytań dotyczących różnego rodzaju spotkań firmowych od największych firm w Polsce, a te firmy, które były już u nas – wracają. To dowód na to, że nasz obiekt spełnia wymagania klientów i budzi coraz większe zainteresowanie, dodaje Mateusz Zieliński. 

Hotel Remes Sport &SPA to czterogwiazdkowy obiekt położony 30 km od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 pozwalającej na szybki dojazd zarówno z Poznania i Warszawy jak i Berlina. Atutem hotelu jest również bliskość międzynarodowego portu lotniczego Ławica.

 

Hotel oferuje 147 miejsc w 58 komfortowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną, Pay TV, mini bar, sejf, internet.

 

 

Do dyspozycji gości jest 20 boisk sportowych m.in. do piłki nożnej, rugby, footballu amerykańskiego, siatkówki plażowej i siatkonogi; a także ściana do ćwiczeń celności strzałów, górka treningowa, podbiegi, korty tenisowe i strzelnica sportowa. W pobliżu hotelu znajduje się tor do quadów oraz stadnina koni. 

 

Do dyspozycji gości jest restauracja a la carte z częścią kawiarnianą. W budowie jest też dwupoziomowy Pub z bowlingiem. Ponadto hotel oferuje 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, mogących pomieścić ponad 500 osób. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.

 

 

źródło: www.hotelremes.pl  (PR)

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne