Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotele marki Campanile pojawią się we Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze


30.04.2010

W okolicach sierpnia ma rozpocząć się budowa trzygwiazdkowych hoteli austriackiej firmy Warimpex we Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze.

Obecnie działającym w Polsce obiektem Warimpexu jest Hotel Angelo Katowice, który mimo, że funkcjonuje od marca został oficjalnie otwarty dopiero w czwartek. Hotel Angelo jest czterogwiazdkowym obiektem biznesowo-konferencyjnym z ponad 200 pokojami i 8 salami konferencyjnym. Operatorem tego pierwszego w Polsce i szóstego w Europie hotelu marki Angelo jest Vienna International.

W zależności od sukcesu, jaki osiągnie hotel, inwestorzy planują budowę kolejnego hotelu w Katowicach, jako, że wg przedstawicieli firmy jest to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Działka pod budowę następnego hotelu mieści się naprzeciwko Silesia City Center.

Firma Warimpex ma dalsze plany związane z inwestycjami w Polsce. Pod rozwagę brana  jest budowa hoteli czterogwiazdkowych w dużych miastach np. w Warszawie i Gdańsku.

Na chwilę obecną Warimpex jest właścicielem 21 hoteli w całej Europie.

 


źródło: http://www.wnp.pl
 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne